STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Butterfly Studios

Řecko, Ostrovy, Rhodos, Faliraki

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Butterfly Studios

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Tradiční řecká studia s rodinnou atmosférou se nachází v klidnější části letoviska Faliraki, krásná písečná pláž s možností pronájmu lehátek a slunečníků i s vodními sporty je vzdálena 450 m od studií. V docházkové vzdálenosti se nachází také další "nudistická" pláž Mandomata. Centrum letoviska s tavernami, bary, obchůdky i nočním životem je vzdáleno jen 800 m. Hostům je k dispozici recepce, Wi-Fi ve veřejných prostorách zdarma, restaurace, bar a bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Studia jsou výborným výchozím místem k poznávání celého ostrova (lze využít místní autobusové spojení nebo si pronajmout auto). Rozhodně poznejte krásy hlavního města Rhodos, které je vzdálené pouhých 13 km, nebo navštivte městečko Lindos s malebnými domečky a Akropolí tyčící se nad městem. Klidnější studia s výbornou polohou poblíž pláže i centra Faliraki doporučujeme všem klientům, kteří ocení možnost relaxace, zábavy, ale i sportovního vyžití v dosahu.
Ubytovaní
Dvoulůžkové studio (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, Wi-Fi, fén, koupelna a balkon nebo terasa. Jednolůžkové studio (max. obsazenost 1 dospělá osoba), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, Wi-Fi, fén, koupelna a balkon nebo terasa.
Stravování
Bez stravy: vlastní strava. Možnost stravování v místních tavernách