STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Clara

Řecko, Ostrovy, Lesbos a Limnos

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Clara

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Petra
Poloha
Příjemný dobře udržovaný hotel se skládá z několika vilek a nízkých budov a nachází se v klidné lokalitě na kopci cca 1,5 km od centra městečka Petra s obchody a restauracemi. Letiště v Mytilini je vzdáleno cca 65 km a autobusová zastávka cca 500 m od hotelu (Molyvos, Eftalou, Anaxos). Z areálu hotelu jsou krásné výhledy na moře a do okolí. Vzhledem k terénu nedoporučujeme osobám s omezenou možností pohybu.
Pláž
Malá přírodní kamenitá pláž (místy oblázky, písek a skály) se nachází cca 100 m od hotelu. Doporučujeme obuv do vody. Přístup z kopce a po schodech. Lehátka a slunečníky se nachází u bazénu ve spodní části areálu hotelu poblíž moře. Veřejné písčité pláže Anaxos a Petra s lehátky a slunečníky za poplatek se nachází cca 1 km od hotelu.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, WiFi zdarma, terasa s posezením, bazén se slanou vodou s oddělenou částí pro děti; lehátka a slunečníky zdarma, osušky za poplatek (cca 2 EUR).
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti mají vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, fén), klimatizaci, SAT/TV, ledničku, balkon nebo terasu; trezor za poplatek k dispozici na recepci (cca 10 EUR / týden)
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem + odpolední snack.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.