STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Bellos Beach

7/10
7/10

Řecko, Ostrovy, Korfu, Benitses

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Alena, pobyt s partnerem/kouzáří 2019

4,5/10
Petra, pobyt s partnerem/koučerven 2019

Na ostrově je problém s odpadky- protékající popelnice. Ale jinak příroda krásná, lidi milí.Muzete si dojet na písečné pláže do Kavosu nebo Sidari. Údajně je i v Benitses, ale tam jsme na písku nebyli. Spis všude kamínky nebo beton. Moře nádherné. Doporučuji auto a procestovat ostrov. Dovcu jsme si užili. Pro děti je tam vhodný bazén, hřiště. S CK animační programy.

6,3/10
JaVčerven 2018

Hotel a jeho protory OK. Jinak ostrov Corfu zahnojený odpadky - všude se válí haldy odpadu (prý to nemají kam vozit). Odpadky, hmyz a zápach všude - i v centru hlavního města. Katastrofa a zaděláno na pořádnou infekci !!!

8,9/10

O hotelu

Bellos Beach

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha
Na cestě z Benitses směrem na jih se u autobusové zastávky objeví malá odbočka z hlavní cesty a po pár metrech se ocitnete u hlavního vchodu hotelu Corfu Maris Bellos Beach. Čtyřpatrová budova stojí nad oblázkovou pláží, oddělená od ní jen zahradou plnou palem, květů a zeleně. Menší pláž bezprostředně před hotelem mohou hosté čas od času vystřídat s 2 km vzdálenou písečnou pláží Agios Ioannis nebo opačným směrem hlavní pláží v Benitses (1 km). Od hlavního města Kerkyry - mekky historie, nákupů i zábavy je to 15 km.
Vybavení hotelu
Po vstupu do hotelu návštěvníky přivítá vkusně zařízená prostorná vstupní hala, která je víceúčelově využívaná, a z které je přímý vstup na terasu. Určitě si tu rádi vychutnáte kávu či zmrzlinu nebo si přečtete knihu z mini knihovny. Po pár krocích se ocitnete na zmíněné prostorné terase s nádherným výhledem na moře, kde na vás kromě lehátek čekají i různá jiná lákadla. Vstupní hala s recepcí, butikem a prostornou lobby s barem, TV/SAT a internetový kout, koutek se společenskými hrami, šipky, knihovna s výběrem knih. Přímo z haly se vychází na terasu s příjemným ratanovým sezením s výhledem na bazén a na širé moře. Hlavní restaurace s vnitřním i venkovním sezením, bar u bazénu. Prostorná společenská místnost, kde příležitostně organizujeme i společenské večery a diskotéky, velký bazén se sladkou vodou, pro nejmenší dětský bazén, lehátka a slunečníky jsou zdarma. Děti si přijdou na své na venkovním dětském hřišti, nazvaném ,,Tarzánia" nebo v dětském klubu her a malování ,,Paletka". Tenisový kurt (bez umělého osvětlení) s divadelním hledištěm, vhodný i na hry pro děti a taneční místnost nepochybně také zpestří momenty dovolené.
Vybavení pokoje
dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky TV/SAT, telefon, trezor, koupelna (sprcha nebo vana)/WC/fén, trezor, samostatná klimatizace. Každý pokoj má prostorný balkón/terasu
Stravování
snídaně, polopenze, all inclusive
Pláž
Oblázkovo - kamenitá pláž vzdálena cca 100m, lehátka a slunečníky za poplatek