STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Creta Aquamarine (ex Creta Residence)

Řecko, Ostrovy, Kréta

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Creta Aquamarine (ex Creta Residence)

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Platanias
Poloha
Menší hotelový areál se nachází cca 4 km od centra historického města Rethymno a cca 78 km od letiště Heraklion. Nejbližší obchody, restaurace a bary jsou vzdáleny přibližně 400 metrů od hotelu.
Pláž
Písčito-oblázková pláž je cca 30 m od hotelu a je oodělena místní komunikací. Pláže je pravidelně oceňována certifikátem Modrá vlajka. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži za poplatek.
Vybavení
Recepce, restaurace, bar, bazén, bazén pro děti, Wi-Fi, bezpečnostní schránky na recepci (za poplatek). Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Ubytování
Standardní pokoje s možností přistýlky s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC, fén), telefonem, SAT/TV, minichladničkou, klimatizací, setem na přípravu kávy a čaje. Pokoje mají terasu nebo balkon.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (08:00 - 10:00), obědy (13:00 - 14:30) a večeře (19:00 - 21:00) formou bufetu. Káva a čaj během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem (12:00 - 22:00).
Sport a zábava
Za poplatek: vodní sporty na pláži.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zákona 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu): 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 7 EUR/noc, 5* 10 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoli změněna, aktuální informace budou vždy k dispozici po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.