STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Daisy

Řecko, Ostrovy, Kréta, Rethymno

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Daisy

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.

Vybavení

Hosté mají celkově k dispozici 19 pokojů. Ve vstupní hale se nachází recepce, check in a check out je možný 24 hodin denně. Do jednotlivých pater lze vyjet výtahem. Je zde šatna, hotelový sejf, směnárna a lékařská služba. Je možné si půjčit kolo v půjčovně a projet se po okolí.

Vybavení pokoje

Pokoje mají klimatizaci, ústřední topení, kuchyň a koupelnu. Ke standardu většiny pokojů patří balkón, na kterém mohou hosté odpočívat. Je tady sejf. V kuchyňském koutě je lednička, vařič a varná konvice/kávovar. Na pokoji je telefon, televize a rádio. V koupelnách je sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů.

Sport/zábava

Apartmánový hotel nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Hotel má bazén a venkovní bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. V baru u bazénu jsou k dostání různé osvěžující nápoje. Z velké nabídky různých aktivit si zde hosté mohou vybrat například plážový volejbal a solárium a za poplatek jízdu na kole/horském kole. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Platba

K placení lze v objektu použít MasterCard.