STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Eleals

Řecko, Ostrovy, Korfu

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Eleals

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Vybavení hotelu
ELEALS Boutique hotel je nový hotel (2019) na nádherném ostrově Korfu. Eleals se nachází u nádherné pláže a je obklopen četnými olivovníky a je útočištěm klidu a pohody a nabízí hostům maximální pohodlí a vysoce kvalitní služby. Hotel je jemným spojením moderního a tradičního designu s minimalistickou výzdobou a jedinečným smyslem pro eleganci.
Vybavení pokoje
dvoulůžkové pokoje mají přibližně 30 m² a mohou ubytovat až 3 osoby. Jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí, rozkládací pohovkou, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a balkonem. TV s plochou obrazovkou, klimatizace, Wi-Fi, fénu, toaletních potřeb zdarma. Všem našim hostům je také k dispozici bezplatné soukromé parkoviště (bez nutnosti rezervace). Na poptání je možné za vyšší cenu poskytnout další typy uytování
Stravování
snídaně
Pláž
100m plážový servis za poplatek