STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Elivi Skiathos

Řecko, Ostrovy, Skiathos a Skopelos

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Elivi Skiathos

Neoficiální popis ubytování

Popis
Samotná fantastický poloha na výběžku ostrova ze všech stran posetém částmi resortu působí velice zajímavě. Resort nabízí výtečnou vybavenost a rozsah služeb.
Rychlý přehled
poloha v přírodní zeleni vlastní Spa a fitness centrum 2 bazény, 4 restaurace, 6 barů nádherný výhled na moře
Stručná poloha
přímo u pláže městěčko a přístav Skiathos 8 km nákupní možnsoti 400 m
Poloha
Rozlehlý areál 5hvězdičkového resortu Elivi Skiathos o celkové rozloze 213 akrů je obklopený borovým lesem s úchvatným výhledem na populární pláž Koukounaries a Egejské moře. Byl nově zrekonstruovaný v roce 2018 a skládá se z celkem 3 rezidenčních částí - hotelu Elivi Xenia, Grace Suites a Nest Villas&Suites. Jihozápadní výběžek ostrova, na kterém se resort nachází (oblast Koukounaries) je lemován řadou dalších pláží, které jsou snadno dostupné 5-10 minutovou vycházkou-pláž Big Banana a Little Banana, dále pláže Mystique nebo Agia Eleni. Malebný přístav Skiathos je vzdálený 8 km, letiště Skiathos 9 km, hrad Skiatos cca 10 km. V okolí v rozsahu 400-800 m lze navštívit řadu místních kaváren, taveren a obchůdků. Po ostrově lze snadno cestovat místní autobusovou dopravou nebo lze využít hotelových dopravních služeb.
Pojmenování upoutávky 1
Lokalita.
Popis upoutávky 1
Celkový pohled na resort z ptačí perspektivy.
Vybavení hotelu
Hlavní budova hotelu je posazena na menší svah, který se po jedné straně mírně svažuje k pláži a je osázen dalšími rezidenčními částmi hotelového komplexu. Některé z nich jsou poté rozmístěné za svahem z druhé strany výběžku. Všudypřítomná přírodní zeleň tvoří dostatek příjemného stínu provoněného vůní borovic. Areál je protkán cestami, chodníky a schodišti, které Vás přivedou do jednotlivých částí areálu a také na pláže. Své hosty hotel Elivi uvítá elegantní vstupní halou s recepcí, lobby s barem a výtahy. K dispozici Vám dále bude společenská místnost, minimarket, herna, dětský koutek, WiFi připojení aj. Ve vnitřních prostorách hosty potěší hotelové wellness centrum s vnitřním bazénem, hammamem, saunou a možností revitalizačních a kosmetických procedur. Stravovací služby obstarají celkem 4 restaurace s tradiční místní i mezinárodní kuchyní. K příjemnému posezení u dobrého nápoje se nabízí celkem 6 barů. Venkovní část nabízí 2 velké sladkovodní bazény a sluneční terasy s lehátky a slunečníky. Pro aktivnější hosty je k dispozici fitness centrum, venkovní posilovna, basketbalové hřiště a tenisový kurt. Nechybí venkovní dětský parčík. Parkování u hotelu je samozřejmostí.
Vybavení pokoje
Celková kapacita ubytování je 161 pokojů v nejrůznějších kategoriích. Hlavní budova nabízí 32 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky (23 m2). Všechny jsou moderně a velmi elegantně vybavené, mají sociální zařízení se sprchou, vysoušečem vlasů, župany a přezůvkami, mají klimatizaci, smart TV, rádio, WiFi připojení, trezor, coffee/tea set, pracovní desk, stolek, balkón nebo terasu (výhled na areál nebo na moře-nutno sjednat předem). Na vyžádání lze rezervovat ubytování pro rodiny se 2 dětmi (Family pokoj) nebo pokoje s přímým vstupem do sdíleného bazénu. V dalších částech resortu se nabízí ubytování v suitách a vilkách několika kategorií (liší se kapacitou, vlastním bazénem, jacuzzi, výhledem).
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby.
Popis zařízení 1
Pokoje jsou moderně a velmi elegantně vybavené, mají sociální zařízení se sprchou, vysoušečem vlasů, župany a přezůvkami, mají klimatizaci, smart TV, rádio, WiFi připojení, trezor, coffee/tea set, pracovní desk, stolek, balkón nebo terasu (výhled na areál nebo na moře-nutno sjednat předem).
pojmenovani_zarizeni_2
Pokoj pro 2 osoby sdílený bazén
popis_zarizeni_2
Pokoje jsou moderně a velmi elegantně vybavené, mají sociální zařízení se sprchou, vysoušečem vlasů, župany a přezůvkami, mají klimatizaci, smart TV, rádio, WiFi připojení, trezor, coffee/tea set, pracovní desk, stolek, terasu se vstupem do sdíleného bazénu.
Stravování
Výtečná snidaně formou bufetu.
Náš názor
Samotná fantastický poloha na výběžku ostrova ze všech stran posetém částmi resortu působí velice zajímavě. Další výhodou je příjemná zeleň skýtající pocit sounáležitosti s přírodou a dostatek stínu. Skvělá vybavenost hotelu je garancí spokojenosti všech typů klientů-dostatek sportovního vyžití, lázně, ohled na rodiny s dětmi. Výběr hned z několika pláží či možnost relaxace u bazénů s terasami jsou dalším velkým plusem. To vše umocňuje široká škála stravovacích možností a v neposlední řadě pestrá paleta typů ubytování. Lze jednoduše říct, že zde si na své přijde jak náročná klientela, tak rodiny s dětmi nebo páry.
Odkaz na WWW
https://www.elivihotels.com/
www odkaz popis 1
www.elivihotels.com
Povinné příplatké letecké dopravy
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.