STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

NEMA Design Hotel & Spa

Řecko, Ostrovy, Kréta, Analipsi

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

NEMA Design Hotel & Spa

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.

Vybavení

V tomto boutique hotelu proběhla v roce 2019 modernizace. Hotel nabízí hostům celkem 83 pokojů. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu (zdarma). Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, kavárna a bar. Jsou zde i různé obchody. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti. Objekt nabízí autopůjčovnu, lékařskou službu, prádelnu a kadeřnictví. Hosté mohou využít na požádání za poplatek shuttleservis.

Vybavení pokoje

Pokoje mají obývací část a koupelnu. Hosté si mohou odpočinout na vlastním balkóně nebo na terase. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Vybavení pokojů zahrnuje připojení k internetu. Komfortně vybavené koupelny mají vířivou vanu. O komfort se postarají kosmetické potřeby. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Hotel má venkovní bazén. Hosté mohou odpočívat na terase. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Je možné objednat golf a jízdu na koni. Je možné zprostředkovat vodní lyžování, jízdu na banánovém člunu, jízdu na kánoi, plachtění, šnorchlování a potápění. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například fitness studio a gymnastika. Hosté si mohou užívat wellness programy v relaxační zóně. V nabídce je spa a kosmetický salon. Za poplatek také sauna. V objektu je živá hudba a miniklub. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

V objektu jsou na výběr tyto typy stravování - nocleh se snídaní, polopenze a all inclusive speciál. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Na přání je možné připravit bezlepková jídla a vegetariánská jídla Na výběr jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.