STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Emerald

Řecko, Ostrovy, Leros

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Emerald

Neoficiální popis ubytování

Popis
Hledáte-li ubytování s hezkou zahradou a příjemným rodinným prostředím, budete na správném místě.
Rychlý přehled
rodinná atmosféra ubytování s kuchyňkou příjemná okolní zeleň
Stručná poloha
pláž Alinda 500 m pláž Gourna 1.2 km Agia Kioura 5 km
Poloha
Hotel Emerald se nachází v poklidné oblasti zálivu Crithoni, cca 500 m od pláže Leros Alinda. Lokalita je utopena v příjemné středomořské zeleni. V nedalekém okolí se Vám nabízí menší nákupní možnosti, rovněž tak několik dalších pláží ostrova - Gourna (1.2 km), Vromolithos (2 km) či Agia Kioura (5 km). K návštěvě dalších zajímavých lokalit či hlavní města ostrova Agia Marina se snadno dopravíte místní autobusovou dopravou. Hlavní město má menší přístav, ze kterého se lze trajekty dostat na okolní turisticky známé ostrovy.
Pojmenování upoutávky 1
Areál
Popis upoutávky 1
Všudypřítomná zeleň Vás nadchne.
Vybavení hotelu
Příjemný rodinný hotel, nabízející své služby 25 let, leží u místní nefrekventované komunikace a pyšní se přátelským prostředím a všudypřítomnou zelení a květy. Uvítá Vás malá recepce, kde dostanete veškeré potřebné informace, budete moci sjednat pronájem vozidla, rezervaci lodních lístků atd. V zahradě hrající všemi barvami se nabízí společný prostor pro piknik.
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování v hezky a účelně zařízených studiích několika typů. Všechna mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, kuchyňský kout se základním vybavením k přípravě jídel, lednicí, varnou konví, kávovarem, toasterem, dále SAT/TV, Wi-Fi připojení, jídelní stůl, balkón nebo terasu (výhled do vnitrozemí nebo na moře). Nabízí se i třílůžková studia a studia typu Family (dvojlůžko a rozkládací sofa).
Pojmenování zařízení 1
Studio pro 2 osoby, 1 přistýlka.
Popis zařízení 1
Studia mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, kuchyňský kout se základním vybavením k přípravě jídel, lednicí, varnou konví, kávovarem, toasterem, dále SAT/TV, Wi-Fi připojení, jídelní stůl, balkón nebo terasu (výhled do vnitrozemí nebo na moře).
Stravování
Vlastní nebo snídaně.
Náš názor
Příjemný hotel, kde oceníte nejen překrásnou zahradu, ale hlavně skvělou rodinnou atmosféru s osobním přístupem k hostům.
Odkaz na WWW
https://www.emeraldhotelleros.gr
www odkaz popis 1
www.emeraldhotelleros.gr
Povinné příplatké letecké dopravy
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.