STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Evangelia

Řecko, Ostrovy, Chios, Ios, Andros, Syros

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Evangelia

Neoficiální popis ubytování

Popis
Příjemný rodinný penzion s apartmány s kuchyňským koutem a nádhernými výhledy na moře. Je vhodný i pro rodiny s dětmi.
Rychlý přehled
moderní apartmány i pro náročnější vhodné pro rodiny s dětmi nádherné výhledy na moře klidná lokalita
Stručná poloha
130 metrů od moře 400 metrů od krásné písečné pláže 400 metrů od centra letoviska 7 km od hlavního města Chios
Poloha
Penzion Evangelia se nachází v oblíbeném letovisku Karfas, pouhých 130m od moře a necelých 400 m od hezké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, který zajisté ocení rodiny s dětmi nebo slabší plavci. Pláž je vybavena lehátky a slunečníky (bez poplatku, povinná konzumace min 3€), najdete zde i několik tradičních taveren, kaváren či barů. Samotné centrum letoviska s řadou nákupních možností a turistických služeb je vzdáleno 400m. Příjemná je snadná dosažitelnost hlavního města Chios (7 km, rovněž tak letiště), jehož návštěvu vřele doporučujeme.
Pojmenování upoutávky 1
Pláž Karfas
Popis upoutávky 1
Penzion je umístěn v blízkosti pěkné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.
Vybavení hotelu
Jedná se o novostavbu v moderním stylu o třech ubytovacích blocích, které jsou vzájemně propojené. Penzion je umístěn ve velmi klidné části v obklopení příjemnou přírodní zelení. V blízkém okolí penzionu nejsou žádná velká ubytovací zařízení, což skýtá obrovský prostor a klid. Svým umístěním v mírném svahu nad pláží Vám penzion nabídne nádherné výhledy nejen na moře, ale i široké okolí. K pláži se dostanete po místní málo frekventované cestě. U penzionu je dostatek prostoru pro parkování pronajatých vozidel (zdarma).
Vybavení pokoje
Moderní apartmány pro 2-4 osoby jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchou, klimatizací (poplatek), TV, pračkou, kuchyňským koutem se základním vybavením k přípravě jídel a nápojů a balkónem s úžasným výhledem na moře (většina apartmánů, nutno sjednat předem).
Pojmenování zařízení 1
Apartmán pro 2 osoby, 1 ložnice, možnost 2 přistýlek
Popis zařízení 1
Apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchou, klimatizací (poplatek), TV, pračkou, kuchyňským koutem se základním vybavením k přípravě jídel a nápojů a balkónem s úžasným výhledem na moře (většina apartmánů, nutno sjednat předem).
Stravování
Ubytování je standardně nabízeno bez stravy. Možnost dokoupení stravování: večeře 500 Kč/noc, polopenze 750 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.
Náš názor
Hledáte-li hezké ubytování rodinného charakteru s výhodou vlastní kuchyňky a s umístěním na velmi klidném místě, bez ruchu a hluku sousedících velkých resortů, budete na správném místě. Velkým bonusem je nádhrný výhled, který penzion díky svému umístění skýtá. Oceňujeme taktéž prostornost a možnost ubytování rodin s 1-2 dětmi.
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku, komplexní cestovní pojištění.
Příplatky k letecké dopravě
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.