STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Evita's

Řecko, Ostrovy, Evia

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Evita's

Neoficiální popis ubytování

Studia EVITA´S

Studia Evita´s se nacházejí v městské části nejznámějšího lázeňského střediska v Řecku, zvaného Loutra Edipsos. Cestou k moři, které uvidíte hned, když vyjdete před dům, budete míjet obchůdky, taverny a můžete načerpat skvělou atmosféru tohoto kouzelného městečka. Příjemnou procházkou po pobřežní promenádě se dostanete i k přírodním termálním pramenům Edipsos, které jsou v jižní části pláže. Komfortní Studia Evita´s jsou světlá, vzdušná a přímo vybízejí k pohodovému odpočinku. Každé studio disponuje balkonem s posezením a většina pokojů má výhled na město a částečně i na moře. Hostům je k dispozici společenský salonek a také pojízdná schodišťová sedačka. Ideální ubytování pro páry. Skvělé zázemí pro poklidnou dovolenou, s dobrou dostupností do města i k moři.

Studio pro 2 osoby Standard (ST2)

standardně vybaveno. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka. Jeho součástí je kuchyňský kout (el. vařič, trouba, lednice, rychlovarná konvice), TV, klimatizace, wi-fi připojení, vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC), balkon s posezením.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, bezplatná WIFI ve všech prostorách, pojízdná schodišťová sedačka, společenská místnost, součástí koupelny jsou také ručníky a osušky.

Stravování

vlastní. Doporučujeme využít místní pekárny a taverny, které jsou v blízkosti studií Evita´s.

Vzdálenosti

nejbližší pláže 200 m. Pláž s prameny Edipsos 500 m, pláž Moloi 700 m, centrum 100 m, letiště Nea Anchialos 68 km. Cesta z letiště je autobusem do přístavu Glifa, následuje cesta trajektem (i s autobusem) na ostrov Evia a poté rozvoz do hotelů.

Pláž

oblázkovo-písečná s pozvolným vstupem. Lehátka a slunečníky za poplatek nebo za konzumaci. Vstup na pláž je většinou po schodech.

Zábava a sport

nákupní možnosti, večerní život, fakultativní výlety, možnost půjčení aut/skútrů, v okolí léčivé termální prameny Edipsos, jeskyně Sula, kostel Sv. Anargyrona, kostel Sv. Agios Fanourios.

Destinace
Proč navštívit letovisko Edipsou na ostrově Evia?

Letovisko Edipsou (nebo také Loutra Edipsou) je kouzelné místo v jihozápadní části ostrova Evia. Edipsou je známé především svými termálními prameny, které vyvěrají ze skalnatých útvarů a vtékají přímo do moře.
Loutra Edipsou nabízí cca 70- 80 horkých pramenů. Není divu, že lázně pod širým nebem Loutra Edispou jsou vyhledávaným prázdninovým cílem, hojně navštěvovaným i světovými celebritami. Pobýval zde např. Winston Churchil, Onasis, Greta Garbo a mnoho dalších. Loutra Edipsou si už v dobách starověku oblíbil i samotný Aristoteles a blahodárné účinky tohoto místa na lidský organismus jsou zmíněny ve starořeckých bájích o Herkulovi. Léčivá síla regeneruje vaše tělo a krásný výhled , který se vám naskytne při koupelích, se nesmazatelně vryje do vašich srdcí.

Po příjemné koupeli v Loutra Edipsou můžete završit den procházkou po stopách starodávných, architektonických památek a cestou po pobřežní promenádě se občerstvit v některé z místních kaváren či typických řeckých taveren.

Vzdálenost od letiště: 77 km.

Aktivity v okolí:

pěší zóna s množstvím obchůdků, taveren a barů, která je vhodná pro dlouhé romantické večerní procházky. Doporučujeme využít fakultativní výlety po okolí.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.