STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Faedra Beach Resort

Řecko, Ostrovy, Kréta

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Faedra Beach Resort

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Agios Nikolaos
Poloha
Komplex několika dvoupatrových budov se nachází v letovisku Agios Nikolaos, cca 3 km od centra města s bary, restauracemi a místními tavernami. Mezinárodní letiště je od hotelu vzdáleno cca 62 km. Autobusová zastávka je nedaleko hotelu.
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma; plážové osušky za poplatek.
Vybavení
Recepce, lobby, bar, restaurace, bazén, terasa na slunění, minimarket, parkoviště. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky za poplatek. Wi-Fi ve všech prostorách hotelu zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, kuchyňským koutem, Wi-Fi, trezorem (za poplatek cca 8 €/týden). Za příplatek jsou k dispozici pokoje typu Family Junior Suite s odděleným koutek k posezení. Všechny pokoje mají terasu nebo balkon.
Stravování
Snídaně formou bufetu (08:00 - 10:00). Za příplatek polopenze nebo plná penze. V případě polopenze/plné penze jsou obědy (13:30 - 14:30) a večeře (19:00 - 21:00) servírované.
Sport a zábava
Řecký večer, hudební vystoupení; za poplatek vodní sporty na pláži.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci 
* 7/10/11/14 noclehů dle smlouvy o zájezdu 
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta 
* pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 7 EUR/noc, 5* 10 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.