STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Fragiskos

Řecko, Ostrovy, Kréta

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Fragiskos

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Matala
Poloha
Hotelový areál hlavní budovy a dalšími bungaloby se nachází nedaleko centra letoviska plného barů, restaurací, obchodů a místních taveren. Mezinárodní letiště Heraklion je od hotelu vzdáleno cca 70 km.
Pláž
Veřejná písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 50m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek. Pláž je pravidelně oceňována certifikátem Modrá vlajka.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, lobby, restaurace, dva bazény, dětský bazén, bar u bazénu, minimarket. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Wi-Fi v looby zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC, fén), klimatizací, TV, telefonem, minichladničkou a trezorem (za poplatek). Za příplatek jsou k dispozici rodinné pokoje až pro 4 osoby (open plan).
Stravování
All Inclusive zahrnuje snídaně (07:30 - 10:15), obědy (13:00 - 14:30) a večeře (19:30 - 21:15) formou bufetu. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem (10:30 - 23:00).
Sport a zábava
Posilovna, stolní tenis.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci 
* 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení 
* služby delegáta
* pojištění dle zák. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu). Výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR(noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.