STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

GLORIA MARIS

8/10
8/10

Řecko, Ostrovy, Zakynthos

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Ondřej, pobyt s rodinoučerven 2017

Celkový dojem velmi dobrý, jen občas jsme měli pocit, že hotel má různé způsoby, jak z hostů vytáhnout další peníze. Např. tím, že důrazně nedoporučoval pít vodu z kohoutku a místo toho nabízel balenou ze svého obchodu. Ve výsledku to moc velké náklady navíc nebyly, ale kdyby bylo v popisu hotelu rovnou uvedeno, že zde není pitná voda (což byl možná jen marketingový trik, který jsme ale nehodlali testovat), asi bychom pobyt v něm ještě zvažovali.

7,1/10
Marcelříjen 2016

8,4/10

O hotelu

GLORIA MARIS

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Porto Koukla
Poloha
Hotel je umístěn cca 1,5 km od prázdninového letoviska Agios Sostis s restauracemi a obchody, cca 13 km od města Zakynthos a cca 13 km od letiště; vzhledem k terasovitě řešenému terénu nedoporučujeme osobám s omezenou pohyblivostí.
Pláž
Menší písčito oblázková pláž (doporučujeme obuv do vody) se nachází přímo pod hotelem, přístup z travnaté terasy; lehátka a slunečníky zdarma; plážový bar za poplatek.
Vybavení
Vstupní hala, recepce, restaurace, 2 bary, minimarket, WIFI zdarma, bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu, venkovní vířivka,  á la carte restaurace, zahrada, terasa s výhledem, bar na pláži, soukromé parkoviště.
Ubytování
Executive dvoulůžkové pokoje mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, telefon, chladničku, trezor; balkon nebo tersasu.

Za příplatek:
- pokoje s výhledem na moře
- pokoje se sdíleným bazénem


Stravování
Snídaně formou bufetu.

Bar na pláži za poplatek.
Sport a zábava
Nepravidelné večerní programy; nemotorizované vodní sporty na pláži za poplatek (šlapadla, kanoe).
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.