STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Ikies Villas

Řecko, Ostrovy, Lesbos a Limnos

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Ikies Villas

Neoficiální popis ubytování

abstract

Ubytování v těchto vkusně zařízených privátních domech a vilkách doporučujeme klientům, kteří chtějí být v blízkosti centra města, poznávat krásy ostrova a preferují ubytování v soukromí a v klidném prostředí před většími hotely.

Středisko
Neapoli
Poloha
Komplex se nachází v udržované zahradě cca 3,5 km od hlavního města ostrova Mytilini, cca 1,5 km od mezinárodní letiště a nabízí příjemné ubytování a dostatek soukromí. Autobusová zastávka cca 300 m.
Pláž
Areál vilek se nachází cca 300 m od úzké přírodní oblázkové/kamenité pláže s průzračnou vodou (doporučujeme obuv do vody). Lehátka a slunečníky nejsou na pláži k dispozici. Přístup je po místní komunikaci. Širší oblázková pláž Kratigos se nachází cca 4 km od areálu (za letištěm).
Vybavení
Soukromé vily nebo domy s vlastním bazénem nebo vířivkou, malá recepce, zahrada, WiFi zdarma, bazén, bar u bazénu.
Ubytování
Standardní vila s bazénem má vlastní sociální zařízení (koupelnu, WC, fén), ložnici a obývací prostor, SAT/TV, ledničku, terasu, klimatizaci, trezor. Za příplatek rodinný pokoj s vířivkou nebo vila se dvěma ložnicemi a vířivkou. Vybavení je stejné či podobné ve všech typech ubytování.
Stravování
Snídaně - většinou servírované přímo v soukromé vile nebo ve společných prostorách.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 1,50 EUR/noc, 3* 3 EUR/noc, 4* 7 EUR/noc, 5* 10 EUR/noc, apartmány 1,50 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.