STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Iolida Beach

Řecko, Ostrovy, Kréta

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Iolida Beach

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Agia Marina
Poloha
Hotelový komplex se skládá ze dvou budov propojených proskleným mostem, který umožňuje snadný přístup do všech částí hotelu. Nachází se přímo v centru střediska Agia Marina s nabídkou obchodů, barů a restaurací, cca 10 km od centra Chanie a cca 25 km od letiště v Chanii; autobusová zastávka je cca 50 m od hotelu.
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází ve vzdálenosti cca 50-250 m (v závislosti na umístění pokoje), lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 6 EUR).
Vybavení
Vstupní hala, recepce, 2 restaurace, bar u bazénu a na pláži, konferenční místnost, WiFi v areálu hotelu zdarma, 4 bazény (2 pro dospělé a 2 pro děti), dětské brouzdaliště; lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, osušky za poplatek (cca 1 EUR/den), prádelna, čistírna a parkoviště; za poplatek: internetový koutek.
Ubytování
Dvoulůžková studia s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, telefon, WiFi, trezor, kuchyňský kout s toustovačem, sporákem a chladničkou, set pro přípravu kávy/čaje, balkon nebo terasu.
Za příplatek je k dispozici Studio s výhledem na moře, stejně vybavené apartmány s obývací částí a s možností 2 přistýlek (rozkládací pohovka) a apartmány s výhledem na moře. Všechny naše pokoje se nachází v budově Star - přes místní komunikaci.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu, lehké občerstvení během dne - káva, čaj, zákusek, zmrzlina, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:30-22:30) v místech a časech určených hotelem.
Sport a zábava
Animační programy pro dospělé a děti, dětské hřiště, fitness; za poplatek vodní sporty na pláži, wellness centrum - masáže.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* 7/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc). Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.