STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Kentrikon

Řecko, Ostrovy, Evia

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Kentrikon

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Kladné stránky

bazén
v centrum letoviska
blízko termálních pramenů
vlastní wellness

Hotel KENTRIKON & Spa

Hotel Kentrikon & Spa *** má ideální polohu v srdci staré části Edipsos. Moře, slavné horké prameny Edipsos a centrální park města jsou do 5 minut chůze. Jako jeden z mála hotelů má bazén i vlastní wellness centrum. Každý den se v hotelu Kentrikon & Spa podává snídaně formou bufetu. Hosté si mohou vychutnat středomořská a řecká jídla v oblíbené restauraci Gia Psaraki, vzdálené 5 minut chůze od hotelu. Hotelový kafé bar vám poskytne místo k odpočinku. Pláže v letovisku Edipsos jsou užší a přístupné po schodech. Hotel Kentrikon & Spa doporučujeme všem klientům, kteří vyhledávají odpočinek a lázeňské služby.

Pokoj pro 1 osobu (P1):

standardně vybaven. Skládá se z jedné místnosti a jednoho lůžka. Součástí vybavení je TV, klimatizace, minilednice, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, ručníky), wi-fi připojení, balkon nebo terasa s posezením. Orientace buď na starou hlavní ulici Edipsos pokrytou stromy, nebo na hotelový venkovní bazén a moře.

Pokoj pro 2 osoby (P2):

standardně vybaven. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo jednoho dvoulůžka. Součástí vybavení je TV, klimatizace, minilednice, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, ručníky), wi-fi připojení, balkon nebo terasa s posezením. Orientace buď na starou hlavní ulici Edipsos pokrytou stromy, nebo na hotelový venkovní bazén a moře.

Pokoj pro 3 osoby (P3):

standardně vybaven. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo jednoho dvoulůžka s přistýlkou. Součástí vybavení je TV, klimatizace, minilednice, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, ručníky), wi-fi připojení, balkon nebo terasa s posezením. Orientace buď na starou hlavní ulici Edipsos pokrytou stromy, nebo na hotelový venkovní bazén a moře.

Vybavení hotelu:

vstupní hala s recepcí, snídaňová restaurace kafé bar, venkovní posezení, bazén, bezplatné parkování v objektu, wi-fi připojení zdarma.

Stravování:

snídaně formou bufetu.

Vzdálenosti:

pláž u horkých pramenů 190 m, pláž ve městě 290 m, nejbližší restaurace a obchody do 200 m, letiště Nea Anchialos 80 km. Cesta z letiště je autobusem do přístavu Glifa, následuje cesta trajektem (i s autobusem) na ostrov Evia a poté rozvoz do hotelů.

Pláž:

písečná s oblázky, pozvolný vstup. Další pláže Agios Nikolaos Beach 2,7 km, Agiokampos Beach 8 km, Porto Pefko Beach 8 km a Chryssi 9 km.

Sport a zábava:

vlastní wellness centrum (za poplatek), bazén, tělocvična. Výlety do okolí - kostel sv. Anargyrona, kostel Agios Pantelemoinas, Agios Fanourios, termály Loutra Edipsos, jeskyně Sulla, pobřežní promenáda s obchůdky a restauracemi.

Destinace
Proč navštívit letovisko Edipsou na ostrově Evia?

Letovisko Edipsou (nebo také Loutra Edipsou) je kouzelné místo v jihozápadní části ostrova Evia. Edipsou je známé především svými termálními prameny, které vyvěrají ze skalnatých útvarů a vtékají přímo do moře.
Loutra Edipsou nabízí cca 70- 80 horkých pramenů. Není divu, že lázně pod širým nebem Loutra Edispou jsou vyhledávaným prázdninovým cílem, hojně navštěvovaným i světovými celebritami. Pobýval zde např. Winston Churchil, Onasis, Greta Garbo a mnoho dalších. Loutra Edipsou si už v dobách starověku oblíbil i samotný Aristoteles a blahodárné účinky tohoto místa na lidský organismus jsou zmíněny ve starořeckých bájích o Herkulovi. Léčivá síla regeneruje vaše tělo a krásný výhled , který se vám naskytne při koupelích, se nesmazatelně vryje do vašich srdcí.

Po příjemné koupeli v Loutra Edipsou můžete završit den procházkou po stopách starodávných, architektonických památek a cestou po pobřežní promenádě se občerstvit v některé z místních kaváren či typických řeckých taveren.

Vzdálenost od letiště: 77 km.

Aktivity v okolí:

pěší zóna s množstvím obchůdků, taveren a barů, která je vhodná pro dlouhé romantické večerní procházky. Doporučujeme využít fakultativní výlety po okolí.