STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Krokos Villas

Řecko, Ostrovy, Santorini, Imerovigli

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Krokos Villas

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Rychlý přehled
úchvatná poloha hotelu vysoká úroveň služeb snadná dostupnost zajímavých míst nákupní možnosti v přímém okolí
Stručná poloha
písečné pláže 8 k km hlavní město Fira 2 km letovisko Kamari 9 km letiště 10 km
Poloha
majestátně působící hotelový komplex Krokos Villas je vsazen do svahu kaldery a pyšní se nejen skvělou polohou a neopakovatelnými výhledy, ale také umístěním v klidné části velmi oblíbeného letoviska Imerovigli. V blízkém okolí se Vám nabízí velká řada nákupních možností, nespočet taveren, kaváren či barů a dalších turistických lákadel. Samotné hlavní město ostrova - nenapodobitelná Fira - je pouhé 2 km od resortu. Nejbližší písečná pláž je vzdálena 8 km, rovněž se lze snadno dopravit na vyhlášené pláže letovisek Kamari (9 km) a Perissa (12 km). Letiště je vzdáleno cca 10 km.
Pojmenování upoutávky 1
Hotel.
Popis upoutávky 1
Nenapodobitelný výhled z objektu hotelu.
Vybavení hotelu
svojí architekturou hotel zcela podepisuje místní tradici, převládá zde bílá barva v kombinaci s modrou. Všechny části hotelu a ubytování jsou provedeny s důrazem na každý detail, jedinečná atmosféra je umocněná dechberoucím výhledem na kalderu i široké okolí a pochopitelně na moře. Spolu se sousedním hotelem Gorgona Villas tvoří sesterský celek sdílející některé služby. K dispozici Vám bude menší sdílený bazén s jacuzzi a sluneční terasa s lehátky a slunečníky (zdarma). K relaxaci lze navštívit Spa and wellness centrum v rovněž sousedním partnerském hotelu Avaton Resort & Spa (masáže, kosmetické balíčky aj.). K aktivnějšímu odpočinku lze navštívit střediska vodních sportů v okolních letoviscích, sjednat pronájem kol, lodní výlet aj. Do okolních míst se lze snadno dopravit místní dopravou. WiFi připojení ve společných prostorách zdarma.
Vybavení pokoje
celková kapacita hotelu je 16 studií v několika kategoriích studií a suit. Všechna jsou velmi elegantně zařízené, mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, plně vybavený kuchyňský kout s minilednicí, SAT/TV, telefon s přímou volbou, balkón nebo terasu.
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby.
Popis zařízení 1
pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, plně vybavený kuchyňský kout s minilednicí, SAT/TV, telefon s přímou volbou, balkón nebo terasu.
pojmenovani_zarizeni_2
Superior pokoj
Stravování
snídaně.
Náš názor
fantastické výhledy, tradice snoubící se s luxusem, vysoká kvlaita služeb a zároveň snadná dostupnost aktivit a zajímavých míst lokality dělají z tohoto místo ideální cíl pro spokojenou dovolenou.
Poznámka
Přímé lety z Prahy na Santorini jen v úterý a v pátek v období 2.6. - 29.91. V ostatních termínech lety s přestupem v Athenách nebo nabízíme přímé lety z Vídně či Mnichova.
Odkaz na WWW
https://krokosvillas.com/
www odkaz popis 1
www.krokosvillas.com
Povinné příplatké letecké dopravy
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.