STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Laguna Holiday Resort

9,2/10
9,2/10

Řecko, Ostrovy, Korfu

Recenze

Dáša, pobyt s partnerem/koučerven 2024

Krásná dovolená, jediné negativum množství plastu a absence možnosti třídit odpad - to nám vadilo hodně a bude to důvod, že příště tento hotel bohužel nenavštívíme.

9,2/10

O hotelu

Laguna Holiday Resort

Neoficiální popis ubytování

Poloha
hotel Laguna Holiday Resort se nachází v severní části ostrova, poblíž letoviska Acharavi. Skládá se z hlavní budovy a množství bungalovů, které jsou umístěny v udržované zahradě s olivovníky. V okolí hotelu se nachází jezero Antinioti, které je propojeno s mořem. Nedaleko hotelu si můžete užívat na krásné písečné pláži, která má velmi pozvolný vstup do moře a je tak vhodná pro rodiny s dětmi. Hotel také nabízí množství aktivit jak pro dospělé, tak pro děti.
Vybavení hotelu
vstupní hala s recepcí hlavní restaurace (dětské menu, dětské židličky) hlavní bar bar u bazénu směnárna dětské hřiště bazén dětský bazén dětský klub Wi-Fi (zdarma v celém areálu hotelu) parkovací stání (zdarma, dle dostupnosti)
Vybavení pokoje
individuálně ovládaná klimatizace TV se satelitním příjmem minilednička trezor (za poplatek) vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC) telefon Wi-Fi (zdarma) balkon nebo terasa na poptání možné zajistit další kategorie pokojů za vyšší cenu
Stravování
Snídaně formou bufetu (7.30-10.30 hod.), oběd formou bufetu (12.30-14.30 hod.), večeře formou bufetu (19.00-22.00 hod.) U snídaně filtrovaná káva, čaj, džus, voda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno, džus. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, filtrovaná káva a čaj (10.30-22.45 hod.) Lehké občerstvení, káva, zákusky (11.00-12.00 hod. / 15.00-18.00 hod.) Hotel poskytuje bezlepkové a bezlaktózové menu (na vyžádání). výše uvedené časy a místa se mohou změnit. U večeře je vyžadováno formální oblečení.
Pláž
cca 300m, plážový servis za polatek

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.