STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Lucy

Řecko, Ostrovy, Thassos

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Lucy

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Kavala
Poloha
Hotel se nachází přímo u moře v nádherném přístavním městě Kavala. Cca 2 km od hotelu můžete nalézt velký počet nákupních možností i historických památek. První obchod a restaurce jsou v docházkové vzádlenosti od 150 m od hotelu.
Pláž
Písčitá pláž Kalamitsa s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 25m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar u bazénu, WiFi zdarma, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dvě A La Carte restaurace, SPA, posilovna.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje typu Superior s výhledem na moře jsou vybaveny vlastním balkonem nebo terasou, ledničkou, vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC, fén), TV, klimatizace.
Pokje Junior Suite s výhledem na moře až pro 4 osoby jsou vybaveny stejně jako pokoje Superior ale jsou prostornější.
Stravování
Snídaně nebo polopenze formou bufetu.
Sport a zábava
Vodní sporty na pláži za poplatek. SPA a wellness za poplatek.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta na telefonu * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení. Služby delegáta jsou poskytovány pouze po telefonu a delegát se nachází pouze přímo na ostrově Thassos.