STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Mistral Bay

Řecko, Ostrovy, Kréta

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Mistral Bay

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Agios Nikolaos
Poloha
Typicky městský hotel se nacchází v letovisku Agios Nikolaos, cca 200 m od turistického centra letoviska. Nákupní možnosti, restaurace a bary jsou přímo u hotelu. Mezinárodní letistě Heraklion je od hotelu vzdáleno cca 65 km. K hotelové budově je nutné vystoupat po schodech a vzhledem k poloze hotelu, není možné autobusem dojet přímo k recepci.
Pláž
Menší, písčito-oblázková pláž, je vzdálena cca 80 m od hotelu. Mořské dno může být místy kamenité, doporučuje vhodnou obuv vody. Další písčitá pláž je vzdálena cca 500 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, lobby, restaurace, střešní bar s terasou a výhledem na moře, bazén, Wi-Fi, místnost pro kuřáky. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma .
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC, fén) a s možností přistýlky, klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem (za poplatek). Všechny pokoje mají balkon. Za příplatek jsou k dispozici pokoje s výhledem na moře či s panoramatickým výhledem na moře.
Stravování
All Inclusive zahrnuje snídaně (08:00 - 10:00), obědy (13:00 - 14:30) a večeře (19:00 - 21:00) formou bufetu. Lehký snack a občerstvení během dne, káva čaj a zákusky. Místní alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem (11:00 - 22:00).
Sport a zábava
fitness; za poplatek masáže. Noční kluby, bary a diskotéky v docházkové vdálenosti od hotelu. Vodní sporty na pláži za poplatek.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků 
* transfery v destinaci 
* 7/10/11/14 noclehů - dle smlouuvy o zájezdu 
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* službu delegáta 
* pojištění dle zákona 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení ři příjezdu), výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 7 EUR/noc, 5* 10 EUR/noc, apartmány 1EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.