STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Mitho

Řecko, Ostrovy, Evia

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Mitho

Neoficiální popis ubytování

Hotel MITHO

Hotel Mitho *** s vynikající polohou v blízkosti přírodních termálních pramenů Loutra Edipsos, poskytuje vynikající zázemí pro odpočinek a relaxaci. Voda v termálních pramenech Loutra Edipsos svým složením a teplotou poskytuje úlevu zejména u revmatologických onemocnění. Hotel Mitho patří mezi oblíbené ubytování zejména pro svou čistotu, pohodlí a poskytuje zázemí pro aktivity SPA. Některé hotelové pokoje disponují výhledem na záliv Evoikos. V blízkosti ubytování se nachází pobřežní promenáda a spousta taveren i obchůdků. Hotel Mitho doporučujeme pro všechny věkové kategorie a i pro pohybově omezené osoby.

Pokoj pro 1 osobu (P1):

standardně vybaven. Skládá se z jedné místnosti s jedním pevným lůžkem. Jeho součástí je TV, klimatizace, wi-fi připojení zdarma, lednice, vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC, fen), balkon nebo terasa s posezením.

Pokoj pro 2 osoby (P2):

standardně vybaven. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka. Jeho součástí je lednice, TV, klimatizace, wi-fi připojení zdarma, vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC, fen), balkon nebo terasa s posezením a výhledem na hory nebo do okolí.

Vybavení:

společenská místnost, zahrada, terasa s posezením, bar, wifi zdarma, lázeňské a wellness centrum, kavárna, restaurace se středomořskou kuchyní, služba praní, čištění oděvů, žehlení, bezpečnostní zábrany pro děti.

Stravování:

polopenze. Snídaně kontinentální formou bufetu, dále je možnost výběru obědů anebo večeří (formou výběru ze tří jídel). Nutno nahlásit při příjezdu.

Vzdálenosti:

termály 70 m, pláž Treis Moloi 900 m, pláž Loutra Edipsou Beach 950 m, centrum Edipsos 650 m, letiště Nea Anchiaos 80 km, přístav Edipsos 500 m, termální pramen Ilia 7 km. Cesta z letiště je autobusem do přístavu Glifa, následuje cesta trajektem (i s autobusem) na ostrov Evia a poté rozvoz do hotelů.

Pláž:

oblázková, s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek anebo za konzumaci v místních plážových restauracích.

Zábava a sport:

tenisový kurt, jízda na kanoích, pěší turistika, cyklistika, potápění, jízda na koni, šnorchlování, prohlídky, tematické večeře, lukostřelba, aerobic, noční klub/DJ, stolní hry/puzzle.

Destinace
Proč navštívit letovisko Edipsou na ostrově Evia?

Letovisko Edipsou (nebo také Loutra Edipsou) je kouzelné místo v jihozápadní části ostrova Evia. Edipsou je známé především svými termálními prameny, které vyvěrají ze skalnatých útvarů a vtékají přímo do moře.
Loutra Edipsou nabízí cca 70- 80 horkých pramenů. Není divu, že lázně pod širým nebem Loutra Edispou jsou vyhledávaným prázdninovým cílem, hojně navštěvovaným i světovými celebritami. Pobýval zde např. Winston Churchil, Onasis, Greta Garbo a mnoho dalších. Loutra Edipsou si už v dobách starověku oblíbil i samotný Aristoteles a blahodárné účinky tohoto místa na lidský organismus jsou zmíněny ve starořeckých bájích o Herkulovi. Léčivá síla regeneruje vaše tělo a krásný výhled , který se vám naskytne při koupelích, se nesmazatelně vryje do vašich srdcí.

Po příjemné koupeli v Loutra Edipsou můžete završit den procházkou po stopách starodávných, architektonických památek a cestou po pobřežní promenádě se občerstvit v některé z místních kaváren či typických řeckých taveren.

Vzdálenost od letiště: 77 km.

Aktivity v okolí:

pěší zóna s množstvím obchůdků, taveren a barů, která je vhodná pro dlouhé romantické večerní procházky. Doporučujeme využít fakultativní výlety po okolí.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.