STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Mitsis Cretan Village Beach

Řecko, Ostrovy, Kréta

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Mitsis Cretan Village Beach

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Anisaras
Poloha
Komplex bungalovů rozmístěných v udržované a krásné zahradě se nachází v letovisku Anisaras, cca 5 km od centra Hersonisson. Bary, restaurace a nákupní možnosti jsou přímo u hotelu. Mezinárodní letiště Heraklion je od hotelu vzdáleno cca 25 km.
Pláž
Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, lobby, bar, restaurace, několik bazénů - se slanou vodou, bazén pro děti, bazén se skluzavkou, Wi-Fi. Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC) s možností přistýlky, klimatizací, SAT/TV, telefonem, Wi-Fi a minichladničkou. Pokoje mají terasu nebo balkon. Za příplatek jsou k dispozici pokoje s výhledem na moře či rodinné pokoje, které jsou prostornější.
Stravování
All Inclusive zahrnuje brzké snídaně (04:00 - 07:00), snídaně (07:00 - 10:30), obědy (12:30 - 14:30) a večeře (18:30 - 21:30) formou bufetu; noční občerstvení; snack a zmrzlina během dne (palačinky, pizza, ..). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem (09:00 - 01:00). Během pobytu lze 1x povečeřet v jedné ze dvou a la carte restauraci (po předchozí rezervaci). Během večere je u klientů vyžadováno formální oblečení.
Sport a zábava
Minigolf, stolní tenis, volejbal, fitnes, aerobics, dětské hřiště, dětský klub, živá hudba; za poplatek potapěčské centrum, vodní sporty na pláži, tenisový instruktor.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků 
* transfery v destinaci
* 7/10/11/14 noclehlů - dle smlouvy o zájezdu 
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* službu delegáta
* pojištění dle zákona číslo 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu), výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 7 EUR/noc, 5* 10 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezony kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

PodmínkyDětský klub Čedog je pro Vaše děti přichystán při naplnění počtu min. 7 dětí. V případě nenaplnění není bohužel možné náš klub realizovat. Dětský klub Čedog je poskytován zcela zdarma a za jeho zrušení nenáleží náhrada. Zrušení klubu je plně v kompetenci cestovní kanceláře Čedok.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.