STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Myrion Beach Resort & Spa

Řecko, Ostrovy, Kréta, Maleme

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Myrion Beach Resort & Spa

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Rychlý přehled
umístění přímo u pláže nově vybudovaný resort skvělá vybavenost a úroveň služeb vhodné i pro rodiny s dětmi
Stručná poloha
přímo u písečné pláže (část soukromá) nákupní možnosti v přímém okolí zastávka autobusu 10 min chůze mezinárodní letiště 30 km
Poloha
Rozlehlý moderní hotelový komplex Myrion Beach Resort & Spa se pyšní skvělou polohou přímo u dlouhé a široké písečné pláže Gerani ve stejnojmenném letovisku. Přilehlá část této 2 km dlouhé pláže náleží k hotelu. Veškeré nákupní možnosti Vám budou k dispozici již v bezprostředním okolí resortu. Najdete zde markety, obchůdky, tradiční taverny i kavárny a bary. Samozřejmostí jsou i další turistické služby jako pronájem vozidel, jízdních kol, výlety aj. V dosahu do 10 km můžete navštívit okolní zajímavá místa jako tradiční vesničky Vrisses, Loutraki či Manoliopoulo anebo další pláže této oblasti jako Maleme, Platanias, Tavronitis aj. Za návštěvu bude určitě stát i folklórní či archeologické muzeum Chania, Městská umělecká galerie, botanické zahrady a řada dalších. Tato místa Vám budou snadno dosažitelná i díky místní autobusové dopravě (zastávka cca 10 min chůze). Mezinárodní letiště je vzdáleno 30 km (doba transferu cca 40 min.).
Pojmenování upoutávky 1
Pláž.
Popis upoutávky 1
Pohled na přilehlou pláž Gerani.
Vybavení hotelu
Velký nově vybudovaný areál resortu je tvořen několika hlavními budovami obepínajícími centrální část s velkou udržovanou zahradou, v níž jsou vsazené bazény a sluneční terasy. Uvítá Vás prostorná elegantní vstupní hala s recepcí a lobby s vnitřním barem. Ve vnitřních prostorách Vám budou k dispozici společenská TV místnost (wifi připojení ve společných prostorách zdarma), business centrum či konferenční sál (kapacita 150 osob). Zajisté potěší Spa & wellness centrum se saunou, parní lázní, malým vnitřním bazénem, kosmetickým salónem, kadeřnictvím a možností masáží. Nechybí ani profesionálně vybavené fitness centrum či paddle tenis kurt. Stravovací služby obstarají hlavní restaurace Cosmos a a´la carte restaurace Thymari s možností posezení venku a nabízející jak jídla tradiční řecké kuchyně, tak i pokrmy středomořské a mezinárodní kuchyně. K posezení u dobrého nápoje poslouží lobby bar a venkovní pool bar. Venkovní členitá část areálu je osázená příjemnou zelení, nabízí 2 bazény s oddělenou dětskou částí, sluneční terasy s lehátky a slunečníky (v ceně, rovněž tak na hotelové pláži). Nechybí dětský kout, možnost zahrát si tenis anebo využít hotelové nabídky programů (aerobic, vodní polo aj.). Na pláži možnost zahrát si beach volejbal anebo navštívit některé ze středisek vodních sportů anebo potápěčské centrum. Parkování u hotelu je pro hotelové hosty zdarma.
Vybavení pokoje
Celková ubytovací kapacita resortu je 112 pokojů v několika kategoriích. Pokoje Superior (24 m2, kapacita 2-3 osoby) jsou velmi vkusně zařízené, mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, domácí obuv a župan, klimatizaci, SAT/ TV, internetové připojení (zdarma), trezor a minibar (poplatek), coffee/tea set, sofa, pracovní stůl, balkón nebo terasu (výhled na areál nebo na moře, u typu Standard Sharing Pool terasa se vstupem do sdíleného soukromého bazénu). V nabídce jsou rovněž suity mezonetového typu nebo s vlastním bazénem (na vyžádání).
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (Výhled na moře)
Popis zařízení 1
Pokoje jsou velmi vkusně zařízené, mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, domácí obuv a župan, klimatizaci, SAT/ TV, internetové připojení (zdarma), trezor a minibar (poplatek), coffee/tea set, sofa, pracovní stůl, balkón nebo terasu s výhledem na moře.
pojmenovani_zarizeni_2
Superior pokoj 2 osoby s možností 1 přistýlky.
popis_zarizeni_2
Pokoje jsou velmi vkusně zařízené, mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, domácí obuv a župan, klimatizaci, SAT/ TV, internetové připojení (zdarma), trezor a minibar (poplatek), coffee/tea set, sofa, pracovní stůl, balkón nebo terasu (výhled na areál nebo na moře-na vyžádání).
Stravování
Lze sjednat stravování formou pestré polopenze či plné penze (v hlavní restauraci ve stanovené časy).
Náš názor
Nový moderní hotelový resort nabízí vše, co z Vaší dovolené udělá spokojené dny strávené přímo u moře s velkou škálou možností společenské a sportovního vyžití, relaxace či výletů do okolních míst. Oceňujeme skvělou polohu a soukromou pláž, snadnou dostupnost zajímavých míst v okolí, vybrané stravování a zřetel branou i na rodiny s dětmi a rovněž na náročnější, jenž hledají soukromí (pokoje s vlastním bazénem). Každý si zde zcela jistě najde to své. Vřele doporučujeme.
Odkaz na WWW
www.myrionbeachresort.com/
www odkaz popis 1
www.myrionbeachresort.com/
Dopňující informace
Aktuální podmínky vstupu a návratu do Řecka naleznete na stránkách Ministerstva zahraničních věcí.