STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Natasa

Řecko, Ostrovy, Thassos, Skala Potamia

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Natasa

Neoficiální popis ubytování

Poloha
Hotel Natasa leží v letovisku Skala Potamia, obklopen olivovými háji a 800 metrů od moře.
Pláž
Vzdálenost 800 m, písečná s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky za poplatek, vodní sporty za poplatek. Bezplatná kyvadlová doprava z hotelu na pláž a zpět 3 x denně (10:00 - 10:30, 15:00 - 15:30, 19:00-19:30). Hodiny se mohou měnit v závislosti na období. Další transfery k dispozici na vyžádání za poplatek 2 € / osoba (min. 2 osoby, děti do 6,99 let zdarma).
Ubytovaní
Dvoulůžkové pokoje Economy, některé s možností jedné přistýlky, vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV, Wi-Fi, malá lednice, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa. Pokoje se nacházejí buď v prvním patře hlavní budovy, nebo v polosuterénu vedlejší budovy s výhledem do zahrady nebo na bazén. Dvoulůžkové pokoje Superior se nacházejí buď v hlavní nebo ve vedlejší budově, v přízemí a v 1. patře. Mají výhled do zahrady a na hory. V letech 2018 a 2019 byly pokoje typu Superior modernizovány a byl přidán nový nábytek a ploché televizory. Možnost třetího lůžka nebo 2 přistýlek (rozkládací pohovka).
Možnosti obsazení pokoje
Dvoulůžkový pokoj Economy: 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 3 dospělí + infant do 2 let. Dvoulůžkový pokoj Superior: 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě.
Vybavení hotelu
Vstupní hala s recepcí, venkovní bazén, bar u bazénu, restaurace a parkoviště. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Pro mladší hosty je zde také dětské hřiště.
Služby zdarma
Wi-Fi připojení k internetu ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích.
Služby za poplatek
Trezor na recepci.
Stravování
SNÍDANĚ formou bufetu včetně několika druhů kávy (automat). Za příplatek POLOPENZE, večeře formou servírovaného menu (výběr ze 2 hlavních jídel).
Poznámky
V Řecku je zavedena povinnost hradit klimatickou (dříve pobytovou) taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem v hotovosti přímo na recepci hotelu. Výše taxy za pokoj dle kategorie hotelu: 1-2* 1,50 EUR/noc, 3* 3,00 EUR/noc, 4* 7,00 EUR/noc, 5* 10,00 EUR/noc, studia a apartmány 1,50 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.
Kategorie
Oficiální kategorie B
Check-in pravidla
Check-in: 14:00 hod. Check-out: 12:00 hod.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.