STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Panorama Guest House Gennadi

8/10
8/10

Recenze

Šárka, pobyt s přáteličervenec 2022

7,8/10

O hotelu

Panorama Guest House Gennadi

Neoficiální popis ubytování

Popis
Menší rodinný hotel nacházející se v krásné a tradiční řecké vesničce Gennadi představuje dokonalý ráj v jihovýchodní části Rhodosu daleko od hlučného turistického ruchu. Převážně oblázková pláž s možností pronájmu lehátek a slunečníků se nachází 300 m od hotelu. Hostům je k dispozici recepce, Wi-Fi připojení zdarma, restaurace a bar s terasou, kde si můžete v příjemném prostředí plné květin vychutnat šálek řecké kávy, ledové frappé nebo skleničku vychlazeného výběrového místního vína. Centrum vesničky je nedaleko, poblíž hotelu se nachází také tradiční řecké taverny. Klientům, kteří budou chtít proložit odpočinek na pláži výlety po okolí, doporučujeme zapůjčení auta, hotel je ideálním místem k poznávání jižní části ostrova. Navštívit můžete 15 km vzdálený malebný Lindos s bílými domečky a akropolí, překrásnou písečnou pláž Glystra nebo úchvatnou pláž na jihu ostrova Prasonisi, kde písečná pláž odděluje Egejské a Středozemní moře a panují zde perfektní podmínky pro windsurfing a kitesurfing. Poblíž Gennadi můžete navštívit horskou vesničku Asklipio, kde se nachází folklórní muzeum a středověký hrad. Hotel doporučujeme milovníkům tradiční řecké atmosféry, výborného jídla inspirovaného původními rodinnými recepty a krásného koupání v křišťálově průzračném moři.
Ubytovaní
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, varná konvice, fén, koupelna a balkon nebo terasa. Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, varná konvice, fén, koupelna a balkon nebo terasa.
Stravování
Snídaně: kontinentální snídaně - tradiční řecká snídaně s čerstvými místními produkty. Na místě lze objednat a la carte večeře z gurmánského menu připravené z kvalitních místních surovin.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.