STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Pantelis

Řecko, Ostrovy, Chios, Ios, Andros, Syros

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Pantelis

Neoficiální popis ubytování

Popis
Penzion Pantelis má skvělou polohu přímo u pláže a nabízí svým klientům pěkná studia s výhledem na moře.
Rychlý přehled
čisté ubytování v klidném prostředí všechny studia s výhledem na moře vlastní kuchyňský kout vhodné i pro rodiny
Stručná poloha
přímo u hezké oblázkové pláže v blízkosti tavaren a restaurací hlavní město Chios 9 km
Poloha
Penzion Pantelis se nachází v letovisku Agia Fotini a to přímo u pěkné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, což zajisté ocení zejména rodiny s malými dětmi nebo slabší plavci. Pláž je vybavena lehátky a slunečníky (bez poplatku, povinná konzumace min 3€). Na blízkém náměstíčku najdete několik tradičních taveren, kaváren a barů. Větší nákupní možnosti, stejně jako řadu histroických pamáek a muzeí, Vám nabídne nedaleké hlavní město Chios, které je vzdáleno 9 km (rovněž tak letiště) a kam se snadno dopravíte místní dopravou, která provozuje spoje i do dalších míst ostrova. Středisko Agia Fotini je spíše poklidnou lokalitou s menšími ubytovacími zařízeními, což tvoří pohodovou atmosféru a dostatek prostoru.
Pojmenování upoutávky 1
Výhled
Popis upoutávky 1
Všechna studia mají výhled na moře.
Vybavení hotelu
Penzion je posazen v sedle mezi dvěma pahorky porostlými přírodní zelení. Samotný penzion je osázen barevnými květy, v přední části skýtá společný prostor pro slunění. Po pár krocích od penzionu je pláž. Před budovou je dostatečný prostor pro parkování pronajatých vozidel. V okolí leží jen několik menších ubytovacích komplexů a tak penzion skýtá dostatek prostoru i soukromí. Celkově je tato část letoviska velmi poklidná a pláž nebývá přeplněná turisty. Zajisté také oceníte rodinný charakter penzionu.
Vybavení pokoje
Penzion nabízí ubytování v jednoduše a účelně zařízených studiích. Standartní studia pro 2-3 osoby jsou vybavena sociálním zařízením se sprchou, klimatizací (poplatek), WiFi připojením, menším kuchyňským koutem se základním vybavením k přípravě jídel a nápojů a balkónem s posezením a výhledem na moře.
Pojmenování zařízení 1
Studio pro 2-3 osoby
Popis zařízení 1
Studia jsou vybavena sociálním zařízením se sprchou, klimatizací (poplatek), WiFi připojením, menším kuchyňským koutem se základním vybavením k přípravě jídel a nápojů a balkónem s posezením a výhledem na moře.
Stravování
Ubytování je standardně nabízeno bez stravy. Možnost dokoupení stravování: večeře 500 Kč/noc, polopenze 750 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.
Náš názor
Moderní stavba s výtečným umístěním přímo u hezké pláže bude ideálním místem pro ty, kteří hledají poklidné letovisko, které zároveň skýtá snadnou dostupnost ostatních zajímavých míst ostrova. Najdete zde klid umořen v okolní zeleni, pláž na které nejsou davy turistů. Výhodou ubytování jsou studia s vlastní kuchyňkou a s výhledem na moře.
Povinné příplatké letecké dopravy
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.