STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Porto Platanias Beach Resort And Spa

Řecko, Ostrovy, Kréta

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Porto Platanias Beach Resort And Spa

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Platanias
Poloha
Hotel se nachází přímo u písečné pláže v letovisku Platanias, cca 150 m od autobusové zastávky, cca 13 km od centra rušného města Chania, cca 30 km od mezinárodního letiště v Chanii.
Pláž
Písečná pláž se nachází přímo u hotelu; lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.
Vybavení
Vstupní hala, recepce, 6x konferenční místnost, restaurace, lobby bar, bar u bazénu, bazén s oddělenou částí pro děti, aquapark (v hotelu Porto Platanias Village Resort), lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, WiFi v areálu hotelu zdarma, minimarket, kadeřnický salon (za příplatek); směnárna, pronájem aut, prádelna; na vyžádání hlídání dětí; na vyžádání lékař
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, setem na přípravu kávy a čaje, WiFi zdarma, župany a papučemi, trezorem (za příplatek) a balkonem nebo terasou. Za příplatek možnost pokoje Maissonete s dvěma přistýlkami.
Stravování
Polopenze formou bufetu.
Za příplatek možnost All inclusive, které zahrnuje snídaně (7:30-10:30), obědy (13:00-14:30) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v místech a časech určených hotelem.
Sport a zábava
Fitness (otevřeno 24 h denně), animační programy, miniclub (5-12 let), dětské hřiště, za příplatek: SPA centrum (2 léčebné komory a hammam, kosmetické procedury, sauna, relaxační zóna, jacuzzi), vodní sporty na pláži - windsurfing, vodní lyže, potápění; půjčovna kol.

Hosté hotelu Porto Platanias Beach mohou využívat vybavení hotelu Porto Platanias Village Resort.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
*7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.