STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Sotiris

Řecko, Ostrovy, Lesbos a Limnos

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Sotiris

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Proč právě sem
  • Nadstandardně vybavená studia a apartmány
  • Pečlivě udržovaná zahrada
  • Výborná poloha v hlavním městě
Poloha
Tento luxusní aparthotel je situován v klidné části Myriny, havního města ostrova Limnos. Samotné centrum, kde je nespočet možností nákupů, stravování a zábavy, je od ubytování vzdálené cca 850 m. Nedaleko od hotelu se nalézá borovicový porost.
Ubytovaní
Areál ubytování tvoří několik budov rozmístěných v krásné a udržované zahradě. K dispozici je vstupní hala s recepcí a posezením a terasou. Studia a apartmány jsou moderně a velmi vkusně zařízené. V rámci vybavení nechybí kuchyňský kout se základním nádobím a ledničkou, individuálně ovladatelná klimatizace (zdarma), TV, telefon, vysoušeč vlasů a trezor (zdarma). Na základě vyžádání je k dispozici dětská postýlka (zdarma). Všechna studia a apartmány mají balkon s posezením, výhledy jsou směrem k hradu a kapli Sv. Mikuláše v přístavu. Připojení Wi-Fi je k dispozici na balkonech a v prostoru recepce.
Stravování
Bez stravování.
Pláž
Krásná písečná pláž Richa Nera s pozvolným vstupem do moře a křišťálově modrou vodou je od ubytování vzdálena cca 250 m (přístup po příjezdové komunikaci). Na pláži je možnost provozování vodních sportů, pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek, platba na místě). Další menší a méně navštěvované pláže jsou od ubytování vzdálené cca 15 - 20 minut chůze.
Vzdálenosti
Pláž: cca 250 m Centrum: cca 850 m Letiště: cca 18 km
Slevy pro děti
AŽ 2 DĚTI UBYTOVÁNÍ ZDARMA = 2 děti mají ubytování zcela ZDARMA, platí pouze letenku a transfer
až 2 děti do 13 let na přistýlkách (3. a 4. lůžko) v apartmánu platí pouze 11990 Kč (10/11 nocí). Počet míst je omezen. Platí na vybrané letecké termíny a do vyčerpání kapacit.
Poznámka
Povinná pobytová taxa: 0,50 € za studio/apartmán a noc. Poplatek je účtován za celé studio/apartmán, nikoliv za osobu a platí se na místě.

V případě letu na Limnos je maximální váha odbaveného zavazadla v rámci ceny zájezdu 15 kg/osoba.
Cena zahrnuje
letenku Praha - Limnos - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle popisu, služby delegáta CK
Volitelné doplatky
cestovní pojištění včetně storna zájezdu
dítě do 2 let (0 - 1,99): 990 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby