STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Strogili

Řecko, Ostrovy, Santorini, Kamari

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Strogili

Neoficiální popis ubytování

Popis
Velice hezké ubytovací zařízení utopeno v nádherné zeleni a květinových zahradách Vás nadchne velmi příjemnou atmosférou a skvělou polohou vůči velké písečné pláži. Vhodné i pro rodiny.
Rychlý přehled
písečná pláž 2 min chůze vysoká kvalita služeb a stravování možnost využití Spa centra ubytování s vlastním bazénem
Stručná poloha
koncept ADULTS ONLY centrum střediska Kamari 300 m přístav Santorini 6 km letiště 3 km
Poloha
Moderní hotelový komplex s konceptem ADULTS ONLY (pouze pro dospělé) se pyšní skvělou polohou pouhých 5 minut chůze od centra vyhledávaného a turisticky oblíbeného střediska Kamari a zárověň pouhé 2 min chůze od hezké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Nákupní možnosti se nabízí již v přímém okolí hotelu, samotné centrum střediska skýtá řadu obchodů se suvenýry, taveren, kaváren i barů a dalších turistických lákadel. Za procházku stojí pobřežní promenáda táhnoucí se celým střediskem a také procházka přístavem (6 km). Letiště je od hotelu vzdáleno 3 km.
Pojmenování upoutávky 1
Ubytování.
Popis upoutávky 1
Suity s vlastním bazénem.
Vybavení hotelu
Hotelový areál svým provedením ctí místní stavitelskou tradici, které vládne bílá barva v kombinaci s modrou, jednoduché tvary v kombinaci s obloukovou střechou. Uvítá Vás recepce (WiFi připojení ve společných prostorách zdarma), k dispozici Vám dále bude restaurace (speciality tradiční řecké i mezinárodní kuchyně), nechybí dobře vybavené fitness centrum. Venkovní prostory nabízí sladkovodní bazén se sluneční terasou s lehátky a slunečníky (zdarma) a snack pool bar s venkovním sezením. Terasa je osázena vzrostlými palmami skýtajícími stín. K relaxaci mohou hosté využít Serenity Spa v sesterském hotelu Costa Grand Resort & Spa, kde se nabízí celá řada procedur, kosmetických balíčků aj. Ve středisku, stejně jako na pláži, lze využít možnosti vodních sportů, pronájmu jízdních kol, vozidel, nabídku výletů aj. Do okolních turisticky či historicky zajímavých míst se lze dopravit místní hromadnou dopravou.Parkování před hotelem je zdarma.
Vybavení pokoje
V nabídce ubytování jsou pokoje (23 m2, s kapacitou 2-3 osoby a Deluxe suity s vlastním bazénem (35 m2, s kapacitou 2-3 osoby). Všechna ubytování jsou moderně a velmi elegantně zařízena, mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, minilednici, trezor a telefon, coffee/tea set, balkón nebo terasu. Suity mají navíc malý kuchyňský kout a obývací část (styl open plan) a některé privátní bazén na terase (na vyžádání).
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, minilednici, trezor a telefon, coffee/tea set, balkón nebo terasu.
Stravování
Snídaně formou bufetu.
Náš názor
Ubytovací zařízení s velmi příjemnou atmosférou a skvělou polohou jak vůči centru letoviska, tak vůči písečné pláži. Oceňujeme vysokou kvalitu stravovacích i jiných služeb, moderní a luxusní provedení interiérů i možnost využití Spa v sousedním hotelu.
Poznámka
Přímé lety z Prahy na Santorini jen v úterý a v pátek v období 2.6. - 29.9. V ostatních termínech lety s přestupem v Athenách nebo nabízíme přímé lety z Vídně či Mnichova.
www odkaz popis 1
https://strogili.gr/
Odkaz na WWW
www.strogili.gr
Povinné příplatké letecké dopravy
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.