STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Stroubis Penzion

Řecko, Ostrovy, Chios, Ios, Andros, Syros

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Stroubis Penzion

Neoficiální popis ubytování

Popis
Rodinný penzion Stroubis je příjemné ubytování s vlastním bazénem a krásným výhledem, obklopen květinami a zelení.
Rychlý přehled
krásné výhledy na moře ubytování s vlastním bazénem studia s kuchyňským koutem vhodné i pro rodiny s dětmi
Stručná poloha
písčito-oblázková pláž 150 m taverny a kavárny v přímém okolí hlavní město Chios 9 km letiště 10 km
Poloha
Penzion Stroubis se nachází v letovisku Agia Ermioni, pouhých 150m od hezké písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, což zajisté ocení rodiny s malými děti nebo slabší plavci. Veřejná pláž je vybavena lehátky a slunečníky (bez poplatku, povinná konzumace min 3€), najdete zde i několik tradičních taveren a kaváren. Větší nákupní možnosti a rovněž příjemnou návštěvu skýtá nedaleké a malebné hlavní město Chios (9km).
Pojmenování upoutávky 1
Výhled z penzionu.
Popis upoutávky 1
Většina studií nabízí z terasy krásné výhledy na moře.
Vybavení hotelu
Jednoduchý rodinný penzion je posazen v mírném svahu nad pláží. Je obklopen několika dalšími malými ubytovacími zařízeními, která ovšem nejsou přímo vedle objektu a tak penzion skýtá i dostatek okolního prostoru. Ten je porostlý příjemnou zelení. Oblast se celkově nese ve velmi poklidném tónu, nejsou tady hlučné resorty apod. Jedná se o 4 podlažní budovu s vlastním menším bazénem a prostorem pro parkování.
Vybavení pokoje
Standartní studia pro 2-4 osoby jsou vybavena sociálním zařízením se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací (poplatek), TV, trezorem a WiFi připojením, kuchyňským koutem se základním vybavením k přípravě jídel a nápojů, mají balkón nebo terasu s posezením (u většiny studií výhled na moře, nutno sjednat předem).
Pojmenování zařízení 1
Studio pro 2-4 osoby
Popis zařízení 1
Studia jsou vybavena sociálním zařízením se sprchou, klimatizací (poplatek), TV, trezorem a WiFi připojením, kuchyňským koutem se základním vybavením k přípravě jídel a nápojů, mají balkón nebo terasu s posezením.
Stravování
Ubytování je standardně nabízeno bez stravy. Možnost dokoupení stravování: večeře 500 Kč/noc, polopenze 750 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.
Náš názor
Příjemné rodinné ubytovací zařízení s výborným umístěním skýtajícím nádherný výhled na moře i okolí. Celkově jde o jednoduché, účelně zařízené ubytování se snadnou dostupností pláže, místních taveren a také hlavního města Chios. Je vhodné i pro rodiny s 1-2 dětmi.
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku, komplexní cestovní pojištění.
Povinné příplatké letecké dopravy
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.