STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Sunorama

Řecko, Ostrovy, Kréta, Bali

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Sunorama

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Příjemný, nedávno zrenovovaný apartmánový dům se nachází v centru romantického letoviska Bali (Kréta, Řecko), jen 50 m od písečné pláže oceněné modrou vlajkou. Kromě této pláže se v letovisku nachází také několik menších pláží mezi skalami, které jsou vhodné i pro potápění. V blízkém centru letoviska Bali naleznete obchody se suvenýry, pekařství, mini markety, taverny a bary. Dříve jen rybářská vesnička má molo i dnes lemované rybářskými loďkami, a tak se návštěvníci zdejších taveren mohou těšit z pestré nabídky čerstvých mořských plodů nebo jiných vyhlášených krétských specialit, které si dopřejí po celodenním koupání nebo objevování krás ostrova. Unikátní přírodní krásu v kombinaci s překrásným mořským pobřežím a původní řeckou atmosférou ocení především klienti toužící po dovolené v romantickém prostředí.
Ubytovaní
Dvoulůžková studia (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, zařízený kuchyňský kout, kávovar, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa. Apartmány (2 místnosti, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, zařízený kuchyňský kout, kávovar, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.
Stravování
Bez stravy: Vlastní, nebo v místních tavernách.