STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Theos Village

9/10
9/10

Řecko, Ostrovy, Kréta, Chania

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Eva, sám/asrpen 2020

Hotel je spíše vhodný pro seniory, ale dalo by se říci, že i pro všechny.

9,4/10

O hotelu

Theos Village

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.

Vybavení

Prázdninová vesnice je z roku 2000. Objekt má 47 pokojů. Po příjezdu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí. Je zde směnárna. Díky internetu, který je k dispozici ve společných prostorách, zůstanou hosté v kontaktu se světem. V komplexu se nachází restaurace, jídelna, snídaňový salónek, kavárna a bar. Děti si mohou hrát na dětském hřišti. Je zde TV místnost. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Dále je možné využít pokojovou službu a prádelnu.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace a koupelna. K standardnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. V pokojích je rozkládací pohovka. Je tady sejf. V kuchyňském koutě je lednička a varná konvice/kávovar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize, rádio a WiFi. V koupelnách je vysoušeč vlasů. V komplexu jsou nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Prázdninová vesnice nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hostům jsou k dispozici slunečníky. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Pro aktivní hosty je v nabídce kulečník (za poplatek). Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391