STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Villa Fylaktos

Řecko, Ostrovy, Thassos

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Villa Fylaktos

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Limenaria
Poloha
Apartmány Villa Fylaktos se nacházejí cca 1500 m od centra oblíbeného letoviska Limenaria. Pěší cesta do centra města se nachází podél moře. Nejbliží obchod od hotelu je vzdálen cca 500 m. Oblíbená písčito-oblázková pláže se nachází přímo před hotelem.
Pláž
Oblíbená písčito-oblázková pláže se nachází přímo před hotelem. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek. 
Vybavení
V komplexu se nechází celkem 8 apartmánů z nich kžadý je vybaven ložnicí, obývací částí, kuchyní a koupelnou. Ke společenému vybavení patří venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, dětské hřiště a terasa na opalovaní s lehátky bez poplatku. Parkování u hotelu a WiFi zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové apartmány s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, WC, fén), SAT/TV, klimatizací, WiFi. Kuchyňský kout je vybaven základními spotřebiči (konvice, plotýnka na vaření, chladnička) a nádobím.
Stravování
Bez stravy
Sport a zábava
Vodní sporty na pláži za poplatek.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 1,50 EUR/noc, 3* 3 EUR/noc, 4* 7 EUR/noc, 5* 10 EUR/noc, apartmány 1,50 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.