STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Villa Matakia

Řecko, Ostrovy, Naxos, Naxos město

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Villa Matakia

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.

Vybavení

Objekt nabízí úschovnu zavazadel, službu hlídání dětí, transfer-servis a samoobslužnou prádelnu. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi (zdarma). Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Je tady také hezká zahrada.

Vybavení pokoje

Pokoje mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. K standardnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Je tady sejf. Ke standardnímu vybavení patří varná konvice/kávovar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi (za poplatek). Hosté najdou na pokoji domácí obuv. Koupelny mají sprchový kout a vanu. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan.

Sport/zábava

Hosté mohou odpočívat na terase. Kdo se nechce na dovolené vzdát sportu, ten si může vybrat z nabídky např. jízdu na kole/horském kole. K vodnímu sportovnímu programu objektu patří windsurfing, jízda na šlapadlech, jízda na kánoi, plachtění, jízda na katamaránu a potápění. Ve vnitřních prostorách objektu mohou hosté sportovat. Je zde například fitness studio. V objektu je wellnes zóna, ve které je možné využít spa a masáže. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391