STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Za poznáním řeckých ostrovů

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Za poznáním řeckých ostrovů

Neoficiální popis ubytování

Program zájezdu
1. DEN
Přímý let na Kos. Transfer do hotelu, ubytování. /Podle času příjezdu/ Volný čas, večeře, nocleh na hotelu.
2.DEN KOS - OKRUH OSTROVEM
Snídaně.Den začne procházkou městem po staletích historie města Kos. Procházka okolo hradu, návštěva starověké Agory a taktéž Hippokratova stromu, kde podle legendy učil své studenty. Poté následuje procházka malými klikatými uličkami starého města, kde mohou navštívit krásné obchůdky, naměstí Elefteria a staré tržnice.  Prohlídka pokračuje návštěvou olivové farmy.   Poté pokračujeme do malebné vesničky která je díky dlážděným ulicím lemovaným tavernami, obchody, prodejnami s řemeslnými výrobky a tradičními modro-bílými domy oblíbeným cílem výletů. Okruh ostrovem pokračuje výletem na Kefalos, kde si můžete užít prohlídku vesničky a obdivovat nedotčenou přírodu ostrova. Nasleduje možnost pobědvat v místní restauracích nebo si zaplavat v průzračných vodách Kefalosu. Poté pokračujeme do tradiční vesničky  „Mylotopi“, v Kefalosu, kde zažijete život tradiční vesnice. Poslední návštěvou je výrobna medu v Kefalosu, kde si hosté budou moci prohlédnout a dozvědět se o sběru a zpracování včelího medu. Budou mít možnost ochutnat tradiční sladkosti vyrobené z medu a taktéž zakoupit si domácí med. Návrat na hotel, večeře, nocleh.
3.DEN 3 OSTROVY
Snídaně. Odpočinkový den při plavbě po Egejském moři na tradičním dřevěné lodi, kde je možnost se opalovat nebo taktéž se občerstvit v baru. Loď zamíří na ostrovy Pserimos, Plati a Vathty, kde budete mít možnost koupat se jak z lodi nabo , relaxovat na  pláži a užívat si moře a krásu tradičních ostrovů. Navštívíme ostrov Vathi známý jako  ostrov lovcu mořských hub. Možnost navštívit malých obchody s houbami, spojené s krátkou procházkou. Ostrov „Plati“  který bude další  zastávkou, kde budete mít možnost si zaplavat nebo šnorchlovat v krásné zátoce. Poslední zastávkou je  ostrov „Pserimos“ malebný rybářský ostrov s krásnou písečnou pláží. Návrat na hotel, večeře, nocleh.
4.DEN  KARDAMENA/MADRAKI/NISSYROS
Snídaně.Co takhle navštívit spící sopku? Pro ty, kteří mají rádi vzrušení, tak sopečný ostrov Nissyros tím správným výletem. Loďní plavba z přístavu Kardamena a na ostrov Nissyros trvá přibližně hodinu. Po příjezdu Vás čeká procházka vesnicí Mandraki. Exkurze pokračuje okružní jízdou po ostrově. Návštěva  největšího kráteru na ostrově „Stefanos“,  (27 m hluboký, 350 m dlouhý)  Doporučujeme Vám si vzít pevnější vycházkovou obuv, jelikož sestup do kráteru může být obtížný. Po návratu do Mandraki následuje volný čas na návštěvu slavného  kláštera Panagia Spiliani,  čas na oběd nebo nákupy v malých obchůdcích na ostrově. V 15:30 loď odplouvá z přístavu Nissyros  přístavu Kardamena. Návrat na hotel, večeře a nocleh.
5.DEN KALYMNOS
Snídaně odjezd loli na Kalymnos. Přijezd na Kalymnos. Půldenní okruh ostrovem. Příjezd na hotel, večeře nocleh.
6. DEN KALYMNOS/VOLNÝ DEN
Snídaně. Volný den. Včeře, nocleh na hotelu.

7.DEN KALYMNOS/KOS
Snídaně. Odjezd z Kalymnosu na Kos. Příjezd na hotel. Volný čas. Večeře a nocleh na hotelu.  
8.DEN 
Snídaně. Volno (v závislosti na časech odletu), transfer na letiště a přímý let do Čech. Pro klienty, kteří si pobyt prodlužují pobyt u moře: snídaně, check-out, transfer na letiště, transfer do vybraného hotelu.
Informace
Povinné platby na místě: vstupenky na navštívená místa,
trajekt:Kos - Kalymnos - Kos: cca 80 EUR.
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob.
Změna programu vyhrazena.
Cena zahrnuje
stravování dle programu na místě / polopenze/
česky mluvícího průvodce 
transfery letiště - hotel - letiště
leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Tipy pro správnou volbu
* Exkluzivně u Čedoku:  Prodlužte si dovolenou na Kosu a zarezervujte si navazující pobyt u moře v hotelu dle Vašeho výběru.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.