STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Bliss hotel Seychelles

Seychely, Ostrov Mahé

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Bliss hotel Seychelles

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis hotelu
POLOHA: Bliss Hotel Seychelles je hotel umístěný na severním pobřeží ostrova Mahé, v chráněné zátoce, ukryté mezi bílými písečnými plážemi a bujnou tropickou vegetací. Na pláž Beau Vallon je to cca 8 minut jízdy, stejně tak do města Victoria. Letiště je vzdáleno 25 minut jízdy. UBYTOVÁNÍ: Hotel disponuje 24 pokoji a apartmány různých kategorií rozdělenými podle polohy a vybavení. Kombinuje kreolskou architekturu s moderním designem. Deluxe with Seaview: pokoje umístěné ve svěží tropické zahradě s výhledem na moře. Pokoje s rozlohou 35 - 40m2 jsou vybaveny klimatizací, otevřenou koupelnou, zahradou nebo terasou s výhledem na moře. Standard Garden View: bungalovy jsou umístěny ve stínu tropické zahrady plné květin a ptáků. Pokoje s rozlohou 35 - 40m2 nabízí venkovní posezení, velkou ložnici, koupelnu se sprchou, klimatizaci, mini bar a set na přípravu kávy a čaje. Garden Family Duplex: dvoupatrové pokoje umístěné v tropické zahradě o rozloze 75m2, jsou vybaveny klimatizací ve vrchní části, větráky ve spodní části, rozlehlou šatnu, obývací část, bezpečnostní schránku a minibar servis.
Vybavení
VYBAVENÍ A SLUŽBY: Recepce, restaurace, DVD knihovna, bazén a sluneční terasa, Wi-Fi připojení v recepci, taxi a kyvadlová doprava, půjčovna aut, služba praní a žehlení prádla, služba hlídání dětí, kadeřnictví. SPORT A ZÁBAVA: koupání, přírodní bazén ve skále, sluneční terasa, hotel pořádá celou řadu aktivit, jako je šnorchlování, výlety lodí, okruh po ostrově, potápění, rybaření a mnoho dalšího.