STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Patatran Village

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Patatran Village

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
ostrov La Digue
Vzdálenost od Mahé cca 75 minut lodí, z Praslinu cca 15 minut lodí.
Poloha
Malý hotel Patatran Village se nachází na kouzelném ostrově La Digue, který  je nejmenších ze tří obydlených seychelských ostrovů. Čas tam plyne pomaleji, většina obyvatel jezdí na kolech a množství aut na ostrově by se dalo spočítat na prstech jedné ruky. Navíc je La Digue obklopen mnoha veřejně přístupnými romantickými plážemi s typickými žulovými balvany. 
Hotel Patatran Village leží v klidné části ostrova, nad zátokou Anse Patates. Ideální umístění hotelu láká k vypůčení kola a objevování celého ostrova s jeho nádhernými plážemi. Do městečka La Passe se dostanete i pěšky, a to za pouhých 10 minut.
Pláž
Největší výhodou tohoto ubytování je skutečně krásná pláž, jedna z nejhezčích na Seychelách. Mezi žulovými balvany se dá pěkně šnorchlovat. Pokud si budete přát změnu, tak jen pár kroků od hotelu je další pláž, dlouhá Anse Severe s velice pozvolným vstupem do vody.
Vybavení
K areálu patří jedna hlavní restaurace a terasa s bazénem, od kterého je nádherný výhled na tyrskysové moře a na protější ostrov Praslin.  
Ubytování
Hotýlek nabízí rozmanité ubytování v několika kategoriích pokojů a apartmánů, z nichž všechny jsou otočeny směrem k moři. Luxusnější apartmány najdete přímo v hlavní budově, ale naprostá většina pokojů je umístěna v malebných bungalovech v kopci nad pláží. Vybavení hotelu odpovídá místní tradici. V pokojích najdete typický dřevěný nábytek a barevné dekorace v přírodním stylu.

Standard Room: Osm pokojů o velikosti 18m² nabízí dostatečně velký prostor pro pohodlné bydlení v místním kreolském stylu. Budete se moci kochat i výhledy na moře z vlastní terasy. Jsou plně vybaveny a klimatizovány. Kapacita je 2 osoby a jedno batole (dětská postýlka na vyžádání). Vybavení: Klimatizace, terasa, manželská postel, zařízení na přípravu kávy/čaje, minibar, telefon s IDD, toaletní potřeby, sprchový kout
Superior Room: Třináct samostatných pokojů Superior je plně vybaveno a nabízí elegantní dekoraci. Nacházejí se ve dvou řadách v nejvyšší části svahu, jsou obklopeny bujnou vegetací a nabízejí neuvěřitelné výhledy na tyrkysové vody oceánu z vlastního balkonu. Tyto pokoje jsou určeny jak pro samostatné cestovatele, tak pro 2–3 hosty. Přistýlka pro dítě nebo dospělou osobu je za příplatek. Vybavení: Klimatizace, balkon, manželská postel, zařízení na přípravu kávy/čaje, minibar, telefon s IDD, toaletní potřeby, sprchový kout
  Deluxe Rooms (50 m²) jsou velmi prostorné, s výhledem na moře. Jsou otočeny přímo k pláži Anse Patates. Pokoje jsou inspirovány africkým stylem a odrážejí kulturní i přírodní dědictví Seychel.

 
Stravování
Dopřejte si lahodné pokrmy a osvěžující nápoje v hotelové restauraci či baru. Restaurace nabízí krásné výhledy na moře a podává typickou kuchyni ostrova La Digue. Vychutnat si můžete snídaně formou bufetu, který zahrnuje některá typická kreolská jídla a různé druhy uzenin a šunek, vejce, slaninu, palačinky, čerstvé ovoce, cereálie a další.  
Sport a zábava
V hotelu je možné zapůjčit si kola za příplatek.  
Cena zahrnuje
* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
Informace
Od 1.8.23 byla zavedena turistická taxa splatná na místě 8 USD na osobu a noc.