STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Bystrina: Wellness pobyt

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Bystrina: Wellness pobyt

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Hotel Bystrina

Hotel Bystrina se nachází v Demänovské Dolině v Nízkých Tatrách. Pobyt je zde vhodný jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, rodiny s dětmi, firemní akce i oslavy. Recepce se nachází v blízkém hotelu Poľovnik. Restaurace nabízí kulečník, dětské hřiště a wellness. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Tradiční restaurace Koliba Bystrina podává typickou slovenskou kuchyni. Kouzlo okolní přírody si lze vychutnat v hotelové zahradě nebo na prostorném dětském hřišti. V přilehlém autokempingu je možné opékat a grilovat. Přímo před hotelem je bezplatné parkoviště a v zimě lyžárny, které slouží jako úschovna kol nebo kočárků během letní sezóny.

Ubytování

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí nebo oddělenými postelemi s výhledem do zahrady nebo na tatranské hory. V jednotlivých pokojích je toaleta, sprchový kout, televizor, telefon, fén, základní hygienické potřeby a bezplatné připojení k internetu.

Gastronomie

Stravování je zajištěno ve stylové Kolibě Bystrina, která je součástí areálu. V letních měsících je možné posezení na venkovní letní terase a pro děti je k dispozici dětské hřiště. V nabídce jsou slovenské speciality, ale také tradiční kuchyně. Od září do prosince je možné zažít pravé husí hody, kde ochutnáte husí polévku, pečenou husu, husí pečeni, domácí lokše a jiné speciality.

Wellness

Wellness Bystrina nabízí parní, finskou a bylinkovou saunu a infrasaunu. Pro alergiky je pak oblíbená římská parní sauna, kde je vzduch nasycen přírodním olejem. Využít můžete také Kneippův chodník či whirlpool. Odpočinout si lze i při různých masážích. V nabídce je čokoládová, sportovní, relaxační, bylinková a masáž lávovými kameny. Vyzkoušet můžete baňkování nebo si dopřát rašelinový, či parafínový zábal.

Hotelové služby a vybavení

Hotelová recepce v blízkém hotelu Poľovník k dispozici 24 hodin. Na požádání lze zajistit půjčení auta.

Zvířata

Není možný pobyt s domácími mazlíčky.

Parkování

Zajištěno zdarma u hotelu.

Destinace

Demänovská dolina - Jasná patří v současnosti mezi nejnavštěvovanější místo Nízkých Tater a k nejhezčím koutům Slovenska. Vděčí za to jistě známým jeskyním a svahům Chopku, který je rájem pro milovníky lyžování.

Také turistické možnosti jsou zde neobyčejně bohaté. Údolím prochází celá řada značených tras a kromě nich je zde i síť procházkových cest. Jasná byl původně název horní části Demänovské doliny a později se rozšířil na její další části. V současnosti má rozsáhlé ubytovací a stravovací kapacity a také lanovky a lyžařské vleky, které vás přiblíží k vrcholům Nízkých Tater. Mezi turisty nejnavštěvovanější patří Chopok (s lyžařským areálem) a Ďumbier. Horní částí protéká říčka Demänovka a Zadná voda. Najdete zde i rozsáhlé morény s krásným Vrbickým plesem a Lukovým plieskom. Tam, kde se pak obě říčky ponoří pod zem, vytvářejí světoznámý systém jeskyní, z niž jsou zpřístupněny Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa slobody.