STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Depandance Adam, Cyril, Diana, Maja: Aqua-Vital pobyt

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Depandance Adam, Cyril, Diana, Maja: Aqua-Vital pobyt

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Depandance Adam, Cyril, Diana, Maja: AQUA-VITAL pobyt 2 noci
Informace Dítě do 6 let bez nároku na lůžko v ceně strava a vstup do bazénu

Depandance Adam, Cyril, Diana, Maja

Termální Lázně Lúčky se nachází v krásné horské krajině Chočských vrchů asi 14 km severovýchodně od města Rožumberok na rozhraní Liptova a Oravy. Klidné prostředí lázní je vhodné pro všechny, kteří touží po oddychu od každodenního rušného života.

Depandance Adam*** není spojena s hlavním hotelem Choč a ke stravování, procedurám a do Aqua-Vital Parku je nutné dojít přibližně 250 m.

Depandance Cyril*** není spojena s hlavním hotelem Choč a ke stravování, procedurám a do Aqua-Vital Parku je nutné dojít přibližně 150 m.

Depandance Diana*** není spojena s hlavním hotelem Choč a ke stravování, procedurám a do Aqua-Vital Parku je nutné dojít přibližně 300 m. V depandanci se nachází výtah.

Depandance Maja*** není spojena s hlavním hotelem Choč a ke stravování, procedurám a do Aqua-Vital Parku je nutné dojít přibližně 350 m.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v komfortních dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou (v depandanci Adam s vanou), WC, TV, radiobudíkem, ledničkou, telefonem a připojením k internetu. V případě potřeby je možné využít i další lázeňské služby.

Restaurace a stravování

Hostům je k dispozici jídelna v sousedním hotelu Choč, který je vzdálený do 350 m (dle typu ubytování). Strava je připravována formou bufetu z čerstvých surovin se zaměřením na zdravou stravu. V přízemí hotelu Choč je možné posedět v Lobby baru a ochutnat z široké nabídky nápojů.

U pobytů s plnou penzí se začíná obědem a končí snídaní.

Sport a wellness

Milovníky aktivního odpočinku jistě potěší Aqua vital park, který se nachází v areálu lázní a je v provozu celoročně. Najdete zde venkovní rekreační bazén s teplotou vody 28-33 °C se vzduchovými lehátky, protiproudem, masážními tryskami a chrliči vody. Venkovní sedací bazén s léčivou minerální vodou s teplotou 36-38 °C nabízí relax a uvolnění. Vnitřní dělený minerální bazén s léčivou vodou s teplotou 33 a 35 °C. Vitální svět se skládá z finské sauny, mentolové sauny, římské koupele s přírodní inhalační esencí, Kneippovy koupele a tepidaria. Venkovní vitální svět má finskou saunu, ochlazovací bazén a jacuzzi pod širým nebem.

V depandanci Liptov se nachází wellness s jacuzzi se slanou vodou, finskou a infra saunou včetně ochlazovací kádě. Můžete zde navštívit také solnou jeskyni a vyzkoušet její účinky na zdraví a pohodu.

V areálu lázní najdete Sportpark, kde si můžete zahrát bowling, tenis, volejbal.

Děti

Pro nejmenší návštěvníky je připravena v areálu lázní dětská trampolína, houpačky a prolézačky.

Zvířata

Pobyt s pejsky hotel neumožňuje.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat zdarma u hotelu.

O lázních

Lázeňská léčba v Lúčkách využívá termální minerální vodu bohatou na vápník,mangan, měď, zinek, železo, selen aj. , jejíž blahodárnými účinky pozitivně působí na léčbu pohybového ústrojí, gynekologických a onkologických nemocí, poruchy trávícího traktu, osteoporózy. pooperační stavy a celkově ke zvýšení imunity. Rozhodujícím činitelem při komplexní lázeňské léčbě je termální voda pramene Valentýn s teplotou 32 °C a termální voda z pramene HGL-3 s teplotou 37 °C, která je v přirozené formě využívaná také v bazénech.

Destinace

Lúčky se nacházejí v krásném horském prostředí Liptova a jsou vyhledávány díky příjemné rodinné atmosféře, kvalifikovanému personálu, odborné léčbě s dlouholetou tradicí, léčivé minerální vodě a také čistému vzduchu přesycenému vůní jehličnatých lesů. Léčivá voda pochází ze dvou vrtů a používá se v bazénech i v separátních lázních. Léčí se zde onkologické choroby, nemoci trávicího ústrojí, nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, netuberkulózní onemocnění dýchacích cest, nervové onemocnění, nemoci pohybového ústrojí, ženské nemoci, nemoci z povolání, osteoporóza.