STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Dunajská Streda, Thermalpark - Thermal & SPA pobyt

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Dunajská Streda, Thermalpark - Thermal & SPA pobyt

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Hotel THERMALPARK se nachází přímo v komplexu termálních lázní a aquaparku, hosté projdou chodbou přímo k bazénům, či do masážního centra a saunového světa. Mohou využít neomezený vstup do všech vnitřních a venkovních bazénů, do bazénů s léčivou termální vodou. Bazénový komplex - venkovní část: velký plavecký bazén (letní provoz): 24-26°C; Dětský bazén se skluzavkou (letní provoz): 30-32°C; Italský bazén s jacuzzi (letní provoz), 28-36°C; Rotunda - venkovní část (celoroční provoz): 36-39°C - termální, mineralizovaná; Relaxační bazén (celoroční provoz): 34-36°C - termální, mineralizovaná; Rekreační bazén (celoroční provoz): 27-30°C; Tobogánová věž se 7 tobogány (letní provoz). Vnitřní část: wellness bazén (celoroční provoz), 30-33°C; Rotunda - vnitřní část (celoroční provoz): 34-36 / 36-39 °C - termální, mineralizovaná; Krytý plavecký bazén (celoroční provoz), 27-29 °C; dětský bazén Baby (celoroční provoz), 29-31 °C. Saunový svět - finská sauna, biosauna, infrasauna, parní sauna, solná kabina, vířivka, ochlazovací bazén, ledopád, zážitkové sprchy. Saunový svět bude během měsíce srpna z technických důvodů mimo provoz. Součástí areálu je i jezero, kde je možné zapůjčení lodičky či rybolov (za poplatek). Pes není povolen. Parkování před hotelem za poplatek 5,-€ den (doporučujeme rezervovat předem). Možnost prodloužení pobytu na 4 a více nocí. Příjezd a odjezd: příjezd (check-in): 14.00 hod odjezd (check-out) 10:00 hod
Ubytovaní
2lůžkový pokoj Standard (19 m²) - moderně zařízený pokoj s velkou manželskou postelí. 2lůžkový pokoj Standard Plus (19 m²) - moderně zařízený pokoj s velkou manželskou postelí a prostornou terasou (do 6m²). 2lůžkový pokoj Comfort (23 m²) - komfortní pokoj s manželskou postelí a s možností přistýlky, balkonem (3,5 m²) s výhledem na bazény. 2lůžkový pokoj Premium (23 m²) - komfortní pokoj s manželskou postelí a s možností přistýlky, krásnou prostornou terasou s výhledem na areál. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, fén, LED TV s širokým výběrem televizních programů, telefon, minibar, trezor a WiFi.
Strava
Snídaně, večeře formou bufetu.
Zájezd zahrnuje
3x ubytování dle zvoleného typu, 3x snídaně formou bufetu, 3x večeře formou bufetu, neomezený vstup do vnitřních a venkovních bazénů, klasická masáž částečná 20 min. nebo hydromasáž VelusJet 30 min. (dle dostupnosti), animační program (v letní sezóně), dětský miniklub (v letní sezóně), 10% sleva na wellness procedury a masáže, Láhev minerálky na pokoji, wifi internet.
Zájezd nezahrnuje
Na místě se hradí místní poplatek 1,- Euro., Osoba pokoj Comfort(30.000000 EUR), Osoba pokoj Suite/family(30.000000 EUR), Jednolůžkový pokoj(96.000000 EUR), Parkování za poplatek / pobyt = 20 EUR, Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za osobu 18 - 70let / 4 dny(120.000000 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za dítě do 17, 99let / 4 dny(100.000000 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za osobu nad 70+ let / 4 dny(220.000000 CZK)
Slevy
Dítě v doprovodu 2 dospělých do 2,99 let bez nároku na lůžko zdarma.