STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hotel Ozón: Léčebný pobyt Senior

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hotel Ozón: Léčebný pobyt Senior

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Hotel Ozón: Léčebný pobyt SENIOR 6 nocí
Informace Léčebný pobyt senior je určený pro osoby od 60 let a ZTP. V případě pobytu s plnou penzí pobyt začíná obědem (check-in od 12:00 hod.) a končí snídaní (check-out do 10:00 hod.)

Hotel Ozón

Hotel Ozón*** je největší ubytovací zařízení v areálu Bardejovských Kúpelí. V roce 2020 prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Hotel se může pochlubit komplexním vybavením pokojů a bohatou nabídkou poskytovaných služeb. Hotel je propojený skleněnou spojovací chodbou s lázeňským domem, v němž probíhají lázeňské procedury (cca 200 m).

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, apartmánech kategorie STANDARD a SUPERIOR. Přistýlky jsou možné pouze v apartmánech. Pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, rádiem, telefonem, ledničkou, koupelnou se sprchou nebo vanou a WC. Pokoje SUPERIOR a apartmány navíc fénem, osobní váhou a županem. Apartmány se skládají z obývací části a ložnice. Apartmány SUPERIOR mají navíc kuchyňský kout.

Gastronomie

Stravování je zajištěno v hotelové jídelně. V ceně pobytu je zahrnutá plná penze podávaná formou bufetu. Všechny pokrmy jsou připravované z kvalitních surovin podle pravidel racionální výživy. Na šálek lahodné kávy si můžete zajít do kavárny přímo v hotelu. V areálu lázní jsou k dispozici další restaurace, bary či kavárny.

Hotelové služby

Hostům hotelu Ozón jsou k dispozici následující hotelové služby: směnárna, počítač s připojením na internet, Wifi připojení zdarma, Beauty studio, kadeřnictní, kosmetika, pedikúra, trezor na recepci, stálá zdravotnická služba, stálá výstava zasloužilého umělce Vojtecha Löfflera, konferenční místnost a wellness (bazény, saunový svět, fitness, solárium).

Lázně

Celou nabídku léčebných procedur zabezpečuje lázeňský dům, kde je zařízení Balneoterapie s lázeňskou poliklinikou. V lázních jsou využívány tradiční ověřené postupy se zavedením nejmodernejších fyziatrických, balneologických a rehabilitačních metod. Komplexní léčebný program se skládá z pitné kúry, vodoléčebných, fyzikálních, elektroléčebných, magnetoléčebných a světloléčebných metod, které se na základě nových lekářských poznatků vzájemně doplňují. Neoddělitelnou součástí léčby je dietní stravování, klimatické podmínky prostředí, léčebný režim a terénní kúry, na které se využívají speciálně upravené trasy, nazývané také kyslíková dráha. Minerální vody v rámci pitné kúry jsou podávány na Kolonádě. Léčí se zde onkologická onemocnění, choroby oběhového, trávícího a pohybového ústrojí, onemocnění ledvin a močového ústrojí, nervová onemocnění atd.

Wellness

Součástí hotelu je Wellness Spa, které se skládá z vodního a saunového světa. Ve vodním světě je hostům k dispozici relaxační bazén o teplotě 32°C (vodní číše, vodní dělo, hydromasážní trysky, protiproud, LED osvětlení), klidový bazén o teplotě 36°C (sedací lavice se vzduchem, lehátka) a dětský bazén s teplotou vody 34°C (klouzačka, vodní ježek, vodní zvon). Součástí saunového světa je suchá sauna, parní sauna, inhalační sauna, infrasauna, Kneippova koupel, vyhřívané lavice, ledové vědro, tropická a masážní sprcha, tepidárium. Dále je možno ve wellness využít fitness, bar a masáže.

Zvířata

Pobyt se zvířetem není v hotelu možný.

Parkování

Své vozidlo můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti za poplatek 5 €/noc.

Destinace

Bardejovské Kúpele patří mezi lázně s bohatou historií a využívají k relaxaci a léčbě tradiční ověřené postupy se zavedením nejmodernejších fyziatrických, balneologických a rehabilitačních metod. Komplexní léčebný program se skládá z pitné kúry, vodoléčebných, fyzikálních, elektroléčebných, magnetoléčebných a světloléčebných metod, které se na základě nových lekářských poznatků vzájemně doplňují. Neoddělitelnou součástí léčby je dietní stravování, klimatické podmínky prostředí, léčebný režim a terénní kúry, na které se využívají speciálně upravené trasy, nazývané také kyslíková dráha. Minerální vody v rámci pitné kúry jsou podávány na Kolonádě. Léčí se zde onkologická onemocnění, choroby oběhového, trávícího a pohybového ústrojí, onemocnění ledvin a močového ústrojí, nervová onemocnění atd.