STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Kubo - Kúpele Lúčky

Slovensko, Liptov

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Kubo - Kúpele Lúčky

Neoficiální popis ubytování

AKČNÍ NABÍDKA
PŘÍJEMNÉ HOTELOVÉ UBYTOVÁNÍ V LÁZEŇSKÉM AREÁLU • Zdarma LIPTOV REGION CARD •
URČITĚ OCENÍTE
Proč hotel KUBO?:
- nově vybudovaný hotel v areálu lázní
- léčivá termální minerální voda
- klidné prostředí
- množství fakultativních výletů s průvodcem
KDE BUDETE SPÁT
a) 2 - lůžkové pokoje STD s možností přistýlky - vysouvací lůžko, Spr.+WC, SAT/TV,radio, telefon, chladnička, některé balkon
b) rodinný pokoj - propojené dva 2-lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV,radio, telefon, chladnička, některé balkon a možnost přistýlky - na dotaz.
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Lázně Lúčky leží v horském, na jih otevřeném údolí na rozhraní Oravy a Liptova. Léčba v těchto lázních patří mezi nejefektivnější léčebné metody, které léčí ženská onemocnění, urologické onemocnění, nemoci pohybového ústrojí a poúrazové stavy a v poslední době i osteoporózu, nervové onemocnění a nemoci z povolání!
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Areál lázní Lúčky je tvořen hlavní budovou Choč a několika lázeňskými pavilony včetně nově otevřeného hotelu Kubo.
Hotel kubo*** disponuje recepcí, lobby barem, jídelnou - snídaně, večeře, 2 výtahy, dětský koutek, místnost pro úschovu kol a lyží.

V objektu Choč jídelna ( výdej obědů v případě zájmu ), denní bar, knihovna, relaxační termální bazén s minerální vodou, sauna, fitness, masáže, prodejna suvenýrů, kosmetika, v prostorách zdravotní oddělení s vyšetřovnou. Na místě možnost dokoupení různých procedur, které se poskytují ve všední dny až do 21.00 hod! V roce 2018 bylo kompletně zrekonstruované Balneocentrum, které rozšířilo nabídku profesionálních zdravotnických služeb v Lázně Lúčky - minerální koupele, hydromasáže, rašelinové zábaly, elektroléčba, rašelinové zábaly, individuální a skupinový tělocvik a mnohé další. Součástí Balneocentra je Kardiofitness a Vital Café.
FORMA STRAVY
snídaně nebo polopenze nebo plná penze (dle typu pobytu) - strava formou bufetových stolů.
Strava je podávaná v restauraci Breza v LD CHOČ - cca 250m.

Příplatek za speciální diety: 30 Kč/den
MOŽNOST KOUPÁNÍ
celoroční AQUA-VITAL PARK (v areálu lázní) s rekreačním bazénem (28 - 33°C), termální sedací relaxační bazén (38°C), saunový svět aj. Krytý relaxační bazén s termální minerální vodou (31 - 36°C). Nová venkovní část
(v provozu od května 2015) : finská sauna až pro 16 osob, ochlazovací bazén, jacuzzi.
Celoroční termální areál GINO PARADISE v Bešeňové s adrenalinovou zónou s umělým vlnobitím a 30 m vysokou tobogánovou věží (5 km).
Největší aquapark na Slovensku TATRALANDIA s celoročním provozem (20 km).
POBYT S DĚTMI
Služby pro děti u vybraných programových pobytů :
dítě do 18-ti měsíců ZDARMA bez nároku na lůžko a stravu
dítě od 18-ti měsíců do 5,99 let bez lůžka, se stravou dle dospělého, 1x volný vstup do bazénů denně podle otevíracích hodin a výběru - 2 hod. vnější/ 1 hod vnitřní - (v doprovodu rodičů)
dítě 6 -12 let - léč. pobyt JUNIOR za příplatek = ubytování, plná penze, možná konzultace s lékařem, denně 1 léčebná procedura vanová nebo solná jeskyně (kromě neděle a svátků), 1 vstup do bazénů denně dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén).
SLEVY A VÝHODY - LÉTO
Slevová karta LIPTOV REGION CARD
- přináší mnoho tipů jak si užít léto a slevy napříč regionem Liptov.
"Kartu slev zdarma získáte ve svém ubytovacím zařízení na Liptově. A proč ji vlastně potřebujete? Odpověď je jednoduchá - neboť s ní ušetříte, navíc vám nabídne tipy kam na Liptově vyrazit a také díky ní získáte v termínu pobytu pojištění záchrany v horách zcela zdarma. Pojištění je platné pro návštěvníky v rámci pobytového balíčku v době trvání dovolené a to pro pěší turistiku a jízdu na kole, samozřejmě vždy po vyznačených turistických či cyklistických trasách Liptova.
Karta nabízí v létě 76 slev v 7 kategoriích. Většina slev je ve výši 5-50% a lze je uplatnit na koupání, vodní atrakce, vyhlídkové plavby po Liptovské Mare, muzea i galerie, kino, půjčovny, vláček, obchody i v restauracích. Jsou však také slevy ve výši 100% a to například až do září pro přepravu cyklobusem.

Slevy i inspirace, kam na Liptově vyrazit, nabízí šikovná brožurka, kterou získáte v informačním centru nebo na ubytovacím zařízení. Novinkou je také samoakceptace slevy díky QR kódům v jednotlivých provozech. Nejčastěji využívají návštěvníci slevy do skanzenu v Pribylině, vodních parků či do kina.
Většina slev platí do konce října a pojištění záchrany v horách pro hosty od 2 nocí s nabitým pobytovým balíkem s Liptov Region Card platí od 1. července až do 30. září 2024
DALŠÍ SLUŽBY
Příplatek za neomezený vstup do venkovních bazénů : 8,-€ / osoba / noc
Příplatek za neomezený vstup do venkovních bazénů + saun :10,-€ / osoba / noc
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
Nehlídané parkoviště u hotelu zdarma.

Hlídané parkoviště u objektu CHOČ (za závorou) - 3,5 €/den.
Parkoviště P1 a P2 - chráněno kamerovým systémem, zpoplatněno dle sazby na místě.

Stání mimo parkoviště prozatím zdarma.
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
NEPOVOLEN!
Nepřehlédněte
Pobyty s polopenzí začínají nástupem od 14.00 do 16:00 hod a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu.
Pobyty se snídaní začínají nástupem od 14.00 do 16:00 hod a snídaní druhý den ráno.
Všechny pobyty končí většinou snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Vzdálenost:
Z Prahy: 507,5 km, z Českých Budějovic: 500,0 km, z Brna: 284,2 km, z Ostravy: 160,6 km

Autem mezinárodní cesta E50 (Žilina - Košice) v obci Liptovská Teplá odbočit směrem na Lúčky - značeno. Parkování u hotelu. Trasa Praha - Lúčky: 512 km; Brno - Lúčky: 316 km; Ostrava - Lúčky: 206 km.
GPS: 19.3963917°E,49.1350078°N
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Ružomberku (14 km). Odtud dále místní linkou do Lúček (150 m).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do stanice Ružomberok (14 km). Odtud dále místním autobusem do Lúček (150 m).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
1. PROGRAMOVÝ POBYT
Léčebný pobyt KLASIK (min. 5 nocí)
- ubytování, plná penze formou bufetu - pobyt začíná obědem a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10 hod, - vstupní lékařská prohlídka, - v průměru 3 léčebné procedury na noc (mimo neděle a svátky) - dle lékaře a zdrav.stavu klienta, - 1 vstup do bazénů na noc podle výběru (2 hod. venkovní/1 hod. vnitřní). BONUSOVÁ KARTA- možnost výběru 1 bonusu za dobu pobytu: - 1x vstup do venkovního bazénu na 2 hod. nebo - 1x vstup do KARDIOFITNESS nebo - 1x vstup do solné jeskyně nebo - Vitální svět pro 1 osobu na 2 hod. nebo - 50% sleva na 1 dokoupenou proceduru dle nabídky -nevztahuje se na procedury GERnetic a procedury podávané ve Wellness dep. Liptov. BONUSY: welcome drink, lázeńské víno, župan na pokoji, - pitná kůra z pramenů HGL-3 nebo Vallentína, - parkování, - Wi-Fi, - LIPTOV REGION CARD, - dáreček při oslavě narozenin. Služby pro dítě do 18 měsíců: ZDARMA, bez lůžka a stravy, vstup do bazénů dle dospělého. Služby pro dítě od 18 měsíců do 5,99 let bez nároku na lůžko: strava dle dospělého, volný vstup do bazénů dle služeb dospělého a otevíracích hodin. Služby pro dítě 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR: ubytování, plná penze, 1 léčebná procedura/noc (mimo neděle a svátků) - např. vanová koupel nebo solná jeskyně, 1 vstup do bazénů / na noc dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén),LIPTOV REGION CARD na vyžádání.
2. PROGRAMOVÝ POBYT
AQUA - VITAL POBYT (min. 2 noci)
- ubytování, plná penze formou bufetu - pobyt začíná večeří a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10 hod, - vstupní lékařská konzultace, - v průměru 1 léčebná procedura na noc (mimo neděle a svátky), - 2x AQUA - VITAL Balíček na 2 hod za každou noc pobytu (vniřní bazén + vnější bazény + vitální svět). BONUSY: - welcome drink, lázeňské víno, - župan na pokoji, - pitná kůra z pramenů HGL-3 nebo Vallentína, - parkování, - Wi-Fi, - LIPTOV REGION CARD na vyžádání, - dáreček při oslavě narozenin. Služby pro dítě do 18 měsíců: ZDARMA, bez lůžka a stravy, vstup do bazénů dle dospělého. Služby pro dítě od 18 měsíců do 5,99 let bez nároku na lůžko: : strava dle dospělého, volný vstup do bazénů dle služeb dospělého a otevíracích hodin. Služby pro dítě 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR: ubytování, plná penze, 1 léčebná procedura/noc (mimo neděle a svátků) - např. vanová koupel nebo solná jeskyně, 1 vstup do bazénů / na noc dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén), LIPTOV REGION CARD na vyžádání.
3. PROGRAMOVÝ POBYT
Léčebný pobyt SENIOR 60+(min. 6 nocí)
- ubytování (minimální doporučená délka pobytu z léčebného hlediska je 6 nocí), - plná penze formou bufetu nebo servírovaná - pobyt začíná nástupem od 12 hod a obědem , končí snídaní a uvolněním pokoje do 10 hod, - vstupní lékařská prohlídka, - v průměru 2 léčebné procedury na noc -dle lékaře a zdrav.stavu klienta (mimo neděle a svátky), - 1 vstup do bazénů na noc - dle výběru (2 hod. venkovní/1 hod. vnitřní). BONUSY: - welcome drink, lázeňské víno, - župan na pokoji, - pitná kůra z pramenů HGL-3 nebo Vallentína, - parkování, - Wi-Fi, - LIPTOV REGION CARD na vyžádání, - dáreček při oslavě narozenin. Služby pro dítě do 18 měsíců: ZDARMA, bez lůžka a stravy, vstup do bazénů dle dospělého. Služby pro dítě od 18 měsíců do 5,99 let bez nároku na lůžko: strava dle dospělého, volný vstup do bazénů dle služeb dospělého a otevíracích hodin. Služby pro dítě 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR: ubytování, plná penze, 1 léčebná procedura/noc (mimo neděle a svátků) - vanová kopel nebo solná jeskyně, 1 vstup do bazénů / na noc dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén),LIPTOV REGION CARD na vyžádání. Možnost prodloužení pobytu. Pobyt s nástupem čt, pá, so pouze s min. délkou 5nocí.
4. PROGRAMOVÝ POBYT
ZDRAVÝ VÍKEND na 3 noci
- ubytování na 3 noci, - bufetová polopenze, - lékařská konzultace, - 4 léčebné procedury za pobyt (klasická masáž, hydromasáž - viřivka/whirpool, minerální lázeň, perličková lázeň, parafín, solná jeskyně), - 3x vstupy do bazénů za pobyt dle výběru (2 hod.vnější/1 hod.vnitřní bazén), 1x vstup do Vitálního světa na 60 min. - Pobyt začíná nástupem ve čtvrtek od 14:00 hod a večeří, a končí v neděli snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. BONUSY: - welcome drink, lázeňské víno, - župan na pokoji, - pitná kůra z pramenů HGL-3 nebo Vallentína, - parkování, - Wi-Fi, - LIPTOV REGION CARD na vyžádání, - dáreček při oslavě narozein. Služby pro dítě do 18 měsíců: ZDARMA, bez lůžka a stravy, vstup do bazénů dle dospělého. Služby pro dítě od 18 měsíců do 5,99 let bez nároku na lůžko: strava dle dospělého, volný vstup do bazénů dle služeb dospělého a otevíracích hodin. Služby pro dítě 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR: ubytování, plná penze, 1 léčebná procedura/noc (mimo neděle a svátků) - vanová nebo solná jeskyně (kromě neděle a svátků), 1 vstup do bazénů / na noc dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén),LIPTOV REGION CARD na vyžádání.
5. PROGRAMOVÝ POBYT
ZDRAVÝ VÍKEND na 2 noci
- ubytování na 2 noci, - bufetová polopenze, - lékařská konzultace, - 3 léčebné procedury za pobyt (klasická masáž nebo hydromasáž - viřivka/whirpool, minerální lázeň, perličková lázeň, parafín, solná jeskyně), - 2x vstupy do bazénů za pobyt dle výběru (2 hod.vnější/1 hod.vnitřní bazén), 1x vstup do Vitálního světa na 60 min. Pobyt začíná nástupem ve čtvrtek od 14:00 hod a večeří, a končí v neděli snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. BONUSY: - welcome drink, lázeňské víno, - župan na pokoji, - pitná kůra z pramenů HGL-3 nebo Vallentína, - parkování, - Wi-Fi, - LIPTOV REGION CARD na vyžádání, dáreček při oslavě narozein. Služby pro dítě do 18 měsíců: ZDARMA, bez lůžka a stravy, vstup do bazénů dle dospělého. Služby pro dítě od 18 měsíců do 5,99 let bez nároku na lůžko : strava dle dospělého, volný vstup do bazénů dle služeb dospělého a otevíracích hodin. Služby pro dítě 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR: ubytování, plná penze, 1 léčebná procedura/noc (mimo neděle a svátků) - vanová nebo solná jeskyně (kromě neděle a svátků), 1 vstup do bazénů / na noc dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén),LIPTOV REGION CARD na vyžádání.
CELKOVÁ KAPACITA
124 lůžek
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: parkování na nehlídaném parkovišti , úschova vlastních lyží a kol. Slevová karta Liptov Region Card. Skibus
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
1,30 €uro/osoba od 14 let /den

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.