STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Lázně Turčianské Teplice - Senior 60 Plus

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Lázně Turčianské Teplice - Senior 60 Plus

Neoficiální popis ubytování

Popis
Volný vstup do plaveckého bazénu Olympic, Fitness, individuální léčebný program - 8 léčebných procedur. Lázně Turčianské Teplice se řadí mezi nejstarší lázně v Evropě, nachází se v nadmořské výšce 518 metrů nad mořem na úpatí pohoří Velká Fatra, v jižní části Turca. Lázně Turčianske Teplice jsou známé léčbou pohybového ústrojí nejen u dospělých, ale i u dětí. Léčí se zde i nemoci močových cest a ledvin a také neurologické nemoci. Hotel Velká Fatra**** je nejmodernější a nejluxusnější ubytování v Turčianských lázních a je přímo propojen s léčebným domem. Vybavení a služby: Recepce, bar, lobby bar, kavárna Maximilián, čistírna, služby animátora, hotelový trezor, léčba zlatem, masáže, koupele, vodoléčba, elektroléčba, kosmetika, pohybové procedury, k dispozici saunový svět. Je zde moderní "Spa & Aquapark" - centrum termálních bazénů, vířivek, saun a venkovního vodního světa s atrakcemi. V okolí lázní se nachází města Martin, Kremnica, Banská Bystrica i malé vesnice s původní architekturou. Atraktivní oblast Velké a Malé Fatry láká k turistickým vycházkám nebo cyklovýletům. Lyžařská střediska - SNOWLAND VALČIANSKA DOLINA, JASENSKÁ DOLINA, MARTINSKÉ HOLE či SKALKA PRI KREMNICI. Možnost prodloužení pobytu na 6 a více nocí. Check in: od 14:00 Check out: do 10:00
Ubytovaní
LD Velká Fatra Izba Basic *** izba s balkónom (väcšina izieb), kúpelna, WC, malá chladnicka, TV, satelit, rádio, telefón, internetové pripojenie formou WiFi; župan, izba s východnou orientáciou; možnost iba oddelených postelí, bez možnosti prístelky. Izba Basic *** izba s balkónom, kúpelna, WC, minibar, TV, satelit, rádio, telefón, internetové pripojenie formou WiFi; župan, cajový a kávový servis, izba so západnou orientáciou, možnost spojených aj oddelených postelí, možnost prístelky, minibar na vyžiadanie. Pokoje KOMFORT **** s balkónom a pekným výhladom, rekonštruovaná kúpelna, WC, sušic vlasov, kozmetický set; TV, satelit, rádio, telefón, internetové pripojenie formou WiFi; minibar na vyžiadanie, cajový a kávový servis na izbe; župan; Pokoje DELUXE **** s balkónom a výhladom na kúpelný park, klimatizácia s manuálnym ovládaním; king size bed 180 x 200 cm; rekonštruovaná kúpelna, WC, sušic vlasov, kozmetický set; širokouhlý TV, satelit, rádio, telefón, internetové pripojenie formou WiFi; minibar, cajový a kávový servis na izbe; župan, papuce, extra kvalitný froté program;
Strava
Snídaně, večeře výběrovou stravu formou bufetu. Hotel nabízí dietní programy, možnost dokoupení plné penze.
Zájezd zahrnuje
5x ubytování dle zvoleného typu#5x polopenze bufet#1x 3-hodinový vstup do SPA&AQUAPARKU#1x vanový kúpel#1x oxygenoterapia#Individuálny liecebný program#(6 liecebných procedúr na základe odporucenia lekára - termálne#minerálne kúpele, vodoliecba, teploliecba, elektroliecba, masáže#liecba svetlom, laserom, skupinová a individuálna rehabilitácia a iné)#Volný vstup do plaveckého bazénu Olympic#Volný vstup do Fitness.#Možnost prodloužení pobytu na 6 a více nocí.
Zájezd nezahrnuje
Cena nezahrnuje místní poplatek - hradí se na místě.#Plná penze dospělí / den(15.000000 EUR)#Plná penze dítě / den(10.000000 EUR)#Jednolůžkový pokoj za příplatek / noc(33.000000 EUR)#Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za osobu 18 - 70let / 6 dní(180.000000 CZK)#Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za dítě do 17,99let / 6 dní(150.000000 CZK)#Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za osobu nad 70+ let / 6 dní(330.000000 CZK)#Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za osobu 18 - 70let / 7 dní(210.000000 CZK)#Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za dítě do 17,99let / 7 dní(175.000000 CZK)#Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za osobu nad 70+ let / 7 dní(360.000000 CZK)
Slevy
Dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko zdarma.#14 a více nocí: sleva 15 % z celkové ceny pobytu, celodenní vstup do Spa&Aquaparku podle počtu přenocování.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.