STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Penziony Bonaparte a Korzika

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Penziony Bonaparte a Korzika

Neoficiální popis ubytování

KDE BUDETE SPÁT
BONAPARTE: 2 - lůžkové pokoje některé s možností až 2 přistýlek (rozkládací křeslo), Spr.+WC, TV, rádio, lednice, klimatizace, Wi-Fi připojení. Pokoje bez balkonu
KORZIKA: 2 - lůžkové pokoje (nové postele) s možností až 2 přistýlek (rozkládací křeslo), Spr.+WC, TV, rádio, lednice, klimatizace, Wi-Fi internet, balkon se 2 stoličkami

Pokoje se 2 přistýlkami na ověření.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
BONAPARTE - restaurace, společenská místnost s TV, stolní tenis, venkovní ohniště, úschova kol - vše k dispozici i pro ubytované v penzionu, Wi-Fi ve společ. prostorách. KORZIKA (penziony leží naproti sobě). V penzionu KORZIKA Wi-Fi internet v celém budově, elegantní společenská místnost s kuchyňským koutem.

V areálu: tenisové kurty, volejbalové hřiště, minigolf, skákací hrad a trampolína, příp. další služby ve Wellness hotelu Patince (půjčovna horských kol, bowling, saunový svět, fitness, masáže, bar, restaurace aj.)
STRAVA (léto)
Snídaně. Možnost dokoupení obědů a večeří v některé z restaurací nebo bufetů v areálu.
FORMA STRAVY
Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Bližší informace o možnost rybolovu najde ZDE .
DALŠÍ SLUŽBY
Dětská postýlka: zdarma
DÍTĚ (léto)
Až 2 děti do 1,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
BAZÉNOVÝ SVĚT HOTELU WELLNESS HOTEL PATINCE
- velký vnitřní relaxační bazén (31 °C) s vodní atrakcemi (hydromasáže, masážní vodní děla, masážní vodní postele, protiproud, vodní jeskyň, vodní hřib, římská bahenní koupel, vířivka pro 10 osob (36 °C)
- dětský bazén (33 °C, max. 70 cm) s tobogánem a dětský koutek
- sedací relaxační bazén (36 °C): termální voda má příznivý vliv na pohybové ústrojí
- venkovní letní bazén (600 m2, 27 °C) s tobogánem a lezeckou stěnou
- venkovní letní dětský bazén (max. 40 cm, 30 °C) se skluzavkou
Venkovní bazény jsou v provozu pouze o letních prázdninách (a dle počasí).

Vedle areálu hotelu je LETNÍ TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ PATINCE s 5 bazény (vstup ZDARMA - v termínu 1.7.-1.9., resp. v termínu, kdy jsou otevřeny hotelové venkovní bazény), provoz letního koupaliště (od cca pol. června do konce srpna, cca 2.9.)
- nový TOBOGÁNOVÝ SVĚT s dopadovým bazénem 10x12 m: 3 velké tobogány (Anaconda, Kamikaze a Family super skluzavky (celková délka 150 m)
- sportovní bazén (44 x 20 m). Hloubka vody je: 115 - 180 cm. Slouží pro plavce, poskytuje možnost uspořádání vodního póla, plaveckých závodů a jiných vodně-sportovních činností.
- dětský bazén s teplotou termální vody 27 - 30 °C, (20 x 10 m). Slouží pro nejmenší, hloubka vody se pohybuje od 20 do 40 cm.
- rekreační dětský bazén s teplotou vody 27 - 28 °C, (18m x 17m) a hloubkou ( od 60 cm do 100cm) slouží pro neplavce a zabezpečí zábavu pro větší děti.
- sedací (odpočinkový) bazén s 30 - 34 °C termální vodou nabízí zážitek i v zamračeném počasí. Hloubka vody je: 95 cm. Rozměry: 18m x 16m.
- plavecký bazén s 27 - 29 °C termální vodou slouží rekreačním plavcům, kteří jsou míň nároční na délku trati. Hloubka vody je: 150 - 160 cm. Rozměry: 18m x 12m.
Teplota vody v bazénech: 24 - 34 °C.

Dále v blízkosti umělé jezero s rozlohou 1,4 ha, které se využívá k vodním sportům (lodičky, vodní šlapadla) a rybolovu.
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
NEPOVOLEN!
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Penziony jsou umístěny v těsném sousedství areálu termálního koupaliště Patince, rekreačního areálu rozprostírajícího se na ploše 27 ha, 15 km od Komárna. Areál, který leží cca 500 m od břehů Dunaje, byl vybudován okolo termálního pramene s teplotou 27°C, který vyvěrá z hloubky 180 - 200 m a má blahodárný vliv na pohybový aparát. Vedle penzionů tajná branka na koupaliště (zkratka na koupaliště).
Patince jsou nejjižnější obcí Slovenska v podstatě na hranicích s Maďarskem a proto jsou ideálním výchozím místem do Maďarska (např. Ostřihom s termálním koupalištěm 38 km, Györ s termálním areálem a ZOO 45 km, hlavní město Budapešť 85 km).
Vhodné je spojit pobyt s cyklistikou - kolem Dunaje jsou zbudovány malebné cyklotrasy. Možnost zakoupení vyhlídkových plaveb po Dunaji. Organizované výlety z Ostrihomi do Visegradu a Budapešti.
Nepřehlédněte
Pobyt začíná nástupem od 12.30 do 16.30 hod. Končí snídaní (7:30 - 11:00) a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd z Komárna po silnici č. 63 do Patinců, značeno. Parkování vedle penzionu na vlastním parkovišti.Trasa: Praha - Patince: 439 km; Brno- Patince: 244 km;Ostrava - Patince, délka trasy: 307 km
Výhodné autobusové spojení z Prahy (Jihlavy, Brna, Braislavy) najdete ZDE!
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem (tratě č. 131 a 135 ŽSR) či autobusem do Komárna - 15 km, odtud linkovým autobusem do zastávky "Patince-lázně", zastávka u vstupní brány do areálu (100 m).

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 7=4 již zohledněna v ceně týdenního pobytu!
1. PROGRAMOVÝ POBYT
REKREAČNÍ POBYT:(od 7 nocí, nástupní den sobota)
- ubytování se snídaní (bohaté švédské stoly)
- KAŽDODENNÍ "ALL-IN" BAZÉNOVÝ VSTUP DO CELÉHO THERMALPARKU PATINCE : celkem 12 bazénů (4 vnitřní bazény, 2 venkovní bazény, 6 bazénů letního koupaliště s Tobogánovým světem), lehátka (uvnitř i venku), slunečníky, trampolíny, celodenní letní animační programy
- rekreační poplatek
- úschova vlastních kol
- parkování
- Wi-Fi
- SPECIÁLNÍ BONUS: NOVÉ VLASTNÍ WELLNESS U PENZIONŮ - 7- místná Jacuzzi vířivka a 6 -místná infrasauna (denně od 17:00 - 20:00)
CELKOVÁ KAPACITA
42 lůžek
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
zdarma
AKČNÍ NABÍDKA
KAŽDODENNÍ "ALL-IN" BAZÉNOVÝ VSTUP DO CELÉHO THERMALPARKU PATINCE
URČITĚ OCENÍTE
Proč penzion BONAPARTE a KORZIKA Patince
- KAŽDODENNÍ "ALL-IN" BAZÉNOVÝ VSTUP DO CELÉHO THERMALPARKU PATINCE
- NOVÉ VLASTNÍ WELLNESS U PENZIONŮ - 7- místná Jacuzzi vířivka a 6 -místná infrasauna (denně od 17:00 - 20:00)
- v těsném sousedství areálu termálního koupaliště
- sleva 7=4 (již zohledněna v ceně pobytu)
- klimatizace v penzionech
- ANIMAČNÍ PROGRAMY v termínech 1.7. - 31.8.
Více informací ZDE

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.