STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Sorea Titris Odborár

7,1/10
7,1/10

Slovensko, Vysoké Tatry

Recenze

Vladimír, pobyt s rodinoučervenec 2016

6,1/10
Mirek, pobyt s partnerem/kouleden 2016

8/10

O hotelu

Sorea Titris Odborár

Neoficiální popis ubytování

Poloha
hotel leží v klidném prostředí nedaleko centra Tatranské Lomnice. Návštěvníci Tatranské Lomnice mohou využít visutou lanovou dráhu na Skalnaté pleso a Lomnický štít či navštívit botanickou zahradu a muzea TANAPu.
Lyžování
1200 m od hotelu lyžařské středisko Tatranská Lomnica (4 vleky, sjezdovky 700-2000 m dlouhé), Náročným lyžařům je určený svah z Lomnického sedla s dobrými lyžařskými podmínkami až do začátku května. Další možnosti lyžování na Štrbském Plese - 40 minut električkou. Cca 30 minut autobusem středisko Ždiar - Strednica 9 lyžařských vleků.
Koupání
hotelové AQUA RELAX centrum. Aquacity Poprad 18 km, termální koupaliště Vrbov 21 km.
Vybavení
restaurace, denní bar, sauna, masáže, Aqua relax - bazén s protiproudem a atrakcemi (masážní trysky, gejzír, chrliči), saunový svět, tenisový kurt, biliár, dětský koutek a dětské hřiště, WiFi internet. U hotelu neplacené nehlídané parkoviště.
Cena zahrnuje
Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, TV-SAT, rádio, telefon, WiFi internet, trezor. Stravování: polopenze formou švédského stolu.
Balíčky-programy
Rekreační pobyt: 2x/3x/4x/5x/6x/7x ubytování s polopenzí. Aqua relax pobyt: 2x/3x/4x/5x/6x/7x ubytování s polopenzí, neomezený vstup do hotelového AQUA Relax centra.
Další služby
Ubytování s polopenzí formou švédského stolu a další služby dle zvoleného typu pobytu/balíčku.
Speciální nabídka
Dítě do 2,99 let bez nároku na služby ZDARMA. 1 dítě do 7,99 let na přistýlce nebo na společném lůžku se 2 plně platícími dospělými osobami na pokoji ZDARMA (rekreační pobyt). WiFi internet ZDARMA. 30% SLEVY NA VSTUPY: AQUA Relax centrum hotel Titris/Tatranská Lomnica, Wellness URANIA/hotel Urán/Tatranská Lomnica, Wellness svět regenerace a oddychu hotel Trigan/Štrbské Pleso, hotelový bazén nebo termální koupaliště hotel Máj/Liptovský Ján, Wellness Euphoria hotel SNP / Demänovská Dolina. 20% sleva do Bowling centra hotel Hutník / Tatranské Matliare.
Doprava
vlastní.
Poznámky
Minimální délka pobytu 20.12.23 - 2.1.24 a 28.3.-2.4.24 4 noci, v ostatních obdobích 2 noci. Možnost dokoupení cestovního pojištění. Rekreační poplatek (poplatek místnímu úřadu), který se hradí na místě: 3,50 €/os/noc. Neplatí děti a ZTP. Není možný pobyt se psy.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.