STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Štrbské Pleso - hotel TRIGAN SOREA

Slovensko, Vysoké Tatry

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Štrbské Pleso - hotel TRIGAN SOREA

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Balíček 1
Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), Wi-fi, parkování. Možnost dokoupení obědů. BONUS: 30 % sleva (ze základní ceny) na vstup do hotelového termálního bazénu nebo v letní sezóně na letní termální koupaliště TERMAL Ráj v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján. 20 % sleva (ze základní ceny) do BOWLING centra v Hotelu SOREA HUTNÍK v Tatranských Matliaroch 30 % sleva (ze základní ceny) na vstup do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS v Tatranskej Lomnici 30 % sleva (ze základní ceny) na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN v Tatranskej Lomnici 30 % sleva (ze základní ceny) na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hotelu SOREA SNP v Demänovskej Doline
Balíček 2
Cena pobytu Čarovný pobyt (2-6 nocí) zahrnuje 2x-6x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), denně kromě dne odjezdu neomezený vstup do centra WELLNESS SVĚT, volný vstup do fitness, Wi-Fi, parkování. BONUS: 30 % sleva (ze základní ceny) na vstup do hotelového termálního bazénu nebo v letní sezóně na letní termální koupaliště TERMAL Ráj v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján. 20 % sleva (ze základní ceny) do BOWLING centra v Hotelu SOREA HUTNÍK v Tatranských Matliaroch 30 % sleva (ze základní ceny) na vstup do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS v Tatranskej Lomnici 30 % sleva (ze základní ceny) na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN v Tatranskej Lomnici 30 % sleva (ze základní ceny) na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hotelu SOREA SNP v Demänovskej Doline
Balíček 3
Cena pobytu Senior wellness pohoda (4-7 nocí) zahrnuje 4x-7x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), denně kromě odjezdu neomezený vstup do centra WELLNESS SVĚT, volný vstup do fitness, Wi-Fi, parkování. BONUS: 30 % sleva (ze základní ceny) na vstup do hotelového termálního bazénu nebo v letní sezóně na letní termální koupaliště TERMAL Ráj v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján. 20 % sleva (ze základní ceny) do BOWLING centra v Hotelu SOREA HUTNÍK v Tatranských Matliaroch 30 % sleva (ze základní ceny) na vstup do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS v Tatranskej Lomnici 30 % sleva (ze základní ceny) na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN v Tatranskej Lomnici 30 % sleva (ze základní ceny) na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hotelu SOREA SNP v Demänovskej Doline
PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?
Hotel a jeho okolí nabízí celoročně široké sportovní využití.
Poloha
Kongres a relax Hotel *** SOREA TRIGAN je situovaný v atraktivním prostředí Vysokých Tater při Novém Štrbském plese na území Tatranského národního parku, který je nejvýznamnější přírodní rezervací na Slovensku. Štrbské Pleso je významným turisticko-sportovním centrem a zároveň nejvyšším položeným léčebným místem Vysokých Tater.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace, terasa s výhledem, lobby bar, prodej suvenýrů, směnárna, možnost zapůjčení společenských her, zapůjčení žehličky a fénu (zdarma), pro děti: postýlka, stoličky v restauraci, varná konvice, dětský koutek, animace v době prázdnin, dětské menu, bazén, plavací kruhy a rukávky, hračky, dětské sezení u bazénu, plenka na plavání, koutek, postýlka, nočník, vaničky na koupání; konferenční sály, salónek, fitness, wellness svět (plavecký bazén, dětský bazén, masážní trysky, lehátka, finská sauna, pára, odpočívárna s vyhřívanými lehátky, možnost masáží za poplatek), stolní tenis, biliard, trekkingové hole s instruktorem na objednávku, společenské hry, multifunkční hřiště (tenis, volejbal, fotbal), akceptace platebních karet, Wi-Fi (zdarma), parkoviště.
VYBAVENÍ POKOJŮ
1 a 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, rodinné pokoje a apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, telefon, trezor, Wi-Fi (zdarma), bezbariérové pokoje. V apartmánech navíc k dispozici 2x župan, pantofle a kosmetika.
Stravování
polopenze (snídaně a večeře formou teplých a studených bufetových stolů), za příplatek obědy (servírované tříchodové - předkrm, hlavní jídlo, dezert) s možností výberu z 4 až 5 jídel včetně vegetariánskeho menu. Změna způsobu stravování v případě vládních nařízení vyhrazena.
TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
V okolí hotelu jsou vyznačeny turistické stezky (do okolních dolin, na Podbanské, Kriváň, Popradské pleso či Rysy), možnost bungee jumping nebo paragliding, trecking, vysokohorská turistika s horským vůdcem, horolezectví a skalolezectví, cykloturistika, in-line bruslení, jízda na koni a jiné. V zimní sezóně patří Štrbské Pleso mezi nejnavštěvovanější lyžařské středisko Vysokých Tater (sedačkové lanovky, vleky, technicky zasněžované sjezdovky, udržované běžecké tratě, noční lyžování, jízdy na sněžných skútrech, skijörning, špičkové terény na freeriding, středisko zimních sportů PARK SNOW). FUN PARK Štrbské Pleso - snowrafting, snowtubing, sněžné skútry, lezení na ledovou věž, bungee running TATRABOB Tatranská Lomnica - celoroční bobová dráha HREBIENOK - sjezd na koloběžkách z Hrebienka do Starého Smokovca ŠTVORKOLKY Štrbské Pleso RAFTING na řece Dunajec GOLF - golfové hřiště Black Stork ve Veľkej Lomnici JÍZDA na koních - Štrbské Pleso, Mengusovce a Veľká Lomnica PAINTBALL areál lyžařského střediska Jamy v Tatranskej Lomnici
CENA ZAHRNUJE
ubytování s polopenzí, Wi-fi, parkování.
CENA NEZAHRNUJE
dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.