STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Termální lázně Bojnice

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Termální lázně Bojnice

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis zájezdu

Lázně Bojnice nabízejí pro léčebné a relaxační pobyty mnoho léčebných procedur. Mezi nejoblíbenější patří koupele v různých termálních bazénech, podvodní masáže, perličkové, uhličité a vířivé koupele, hydrokinezioterapie, léčebná tělesná výchova, mechanoterapie, reflexní léčba, akupunktura nebo termoterapie. Zdejší prameny napomáhají léčit nemoci pohybového ústrojí (ischias, revmatické, degenerativní, zánětové, pooperační stavy), ženské potíže, nervové onemocnění, stavy po cévních mozkových příhodách, Bechtěrevovu chorobu a dále pak také nemoci ledvin a močových cest. Klienti CK A-Z TOUR mají na výběr ze 3 druhů pobytových balíčků s ubytováním ve dvou hotelech. Léčebné pobyty Klasik a Dynamik s ubytováním v léčebném domě Lysec a Wellness pobyt Pohoda s ubytováním v LD Velčický dům.

Ubytování - LD Lysec i LD Velčický dům jsou moderní léčebné domy postavené v nedávné době, vybavené recepcí, výtahy a vlastní jídelnou. V LD Lysec se nachází navíc kavárna s výhledem na nádherný park, letní terasa a také kompletní léčebná balneoterapie. LD Lysec i LD Velčický dům jsou propojeny spojovací chodbou s LD Mier, kde se nachází Vodní svět - 4 bazény s termální vodou. V lázeňském areálu jsou denně zábavy s živou hudbou. Vybavení pokojů - komfortní postele, kompletní soc. zařízení, telefon, TV-SAT, chladnička, župany. Wi-Fi (zdarma). v LD Lysec navíc trezor a fén.

Wellness pobyt Pohoda zahrnuje: Ubytování v LD Velčický dům, volný vstup do Vodního světa v léčebném domě Mier po dobu celého pobytu (komplex 4 termálních bazénů, 3 vnitřní o teplotě 32°C-38°C a jeden venkovní 32-34°C). Venkovní bazén lze využít od 9:00, vnitřní bazény od 14:00 hodin. Ve všech bazénech je mnoho různých vodních masáží, trysek a bublinek. Bonusy navíc u pobytu Pohoda: volný vstup do fitness v LD Mier, denně 1 x 1 hod. vstup do Saunového světa v LD Mier, 1x za pobyt vstup do Solné jeskyně na 45 min. V ceně pobytu Pohoda nejsou procedury.

Léčebné pobyty Klasik a Dynamik zahrnují: Ubytování v LD Lysec, vstupní lékařská prohlídka, 18 profesionálních léčebných procedur šitých na míru. U léčebného pobytu Dynamik je navíc volný vstup do Vodního světa - jako u pobytu Pohoda. Pobyt je možný až od 15 let.

V ceně zájezdu je: Pobyty Pohoda, Klasik a Dynamik: 6x ubytování, 6x plná penze u všech pobytů (snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr z menu - pobyt začíná první den obědem a končí poslední den snídaní), doprava zájezd. autobusem, delegát CK, organizované pěší procházky na zámek Bojnice, do místní ZOO v krásné přírodě a okolí lázní (krásný lázeňský park, jezírka aj), pojištění CK proti úpadku.

V ceně není: Vše, co není uvedeno v ceně zájezdu, místní popl. 1,5 €/osoba/noc. U pobytu Klasik není v ceně vstup do Vodního světa v LD Mier (možno zakoupit na recepci), komplexní cestovní pojištění (katalog str. 6).

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody, mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) apod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy: včasný nákup do 15.02. - 400 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 200 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz.

Klientům vlastní dopravou (min. 3 noci) a skupinám (min. 2 noci) zajišťujeme ubytování na vyžádání (mimo termíny našich autobus. zájezdů)