STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Velký Meder, hotel Elenka

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Velký Meder, hotel Elenka

Neoficiální popis ubytování

Popis zájezdu

Veľký Meder, dříve Čalovo, se nachází v jižním cípu západního Slovenska. Město je známé díky termálním lázním Thermal Corvinus Veľký Meder. Termální prameny vyvěrají z hloubky přibližně 1500 metrů o teplotě 56 - 76,5 stupně Celsia, v bazénech se ředí na příjemných 27 - 38 stupňů. V unikátních termálních lázních Thermal Corvinus je dispozici 13 bazénů s blahodárnou termální vodou na ploše 10 hektarů. Celý areál je umístěn v lesoparku, který skýtá příjemný stín v teplých letních dnech. Termální voda obsahuje sodík, draslík, železo, hořčík a mnoho dalších užitečných a léčivých prvků, a proto je vhodná k léčbě pohybového ústrojí, nemocí kloubů, bolesti zad, revmatických potíží. Má dobré regenerační účinky na celý organismus. Areál disponuje celoročně otevřenými, krytými i venkovními bazény s teplotou vody 27-38°C. V letní sezoně, dle počasí cca od 1.5. do 15.9. je v provozu dalších 5 bazénů. Součástí komplexu je také Sauna centrum se 4 druhy saun (parní, bylinková, finská a infra-sauna), restaurace, masážní salon a mnoho stánků s různými specialitami. lexu je také Sauna centrum se 4 druhy saun (parní, bylinková, finská a infrasauna), restaurace, masážní salon a mnoho stánků s různými specialitami.

Orientační vstupné do areálu TK: dospělí na 6 dnů = 95 €, 7 dnů = 110 €, osoby 62+ a děti 3-15 let,ZTP na 6 dnů = 77 €, na 7 dnů = 90 € (ceny jsou z roku 2023 a mohou se mírně lišit). Klienti A-Z TOUR mají jako bonus možnost 1x za den opustit TK na libovolnou dobu a opět se vrátit.

Hotel Elenka*** - klimatizovaný hotel přímo na Promenádní ulici u termálního koupaliště je vhodný i pro náročné klienty. Každý pokoj má terasu nebo balkon.

Ubytování - 2 lůžkové pokoje s manželskou postelí a pohodlným rozkládacím gaučem pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti. Všechny pokoje jsou vybaveny kompl. soc. zařízením, balkonem nebo terasou, ledničkou, TV-SAT, klimatizací, fénem, var. konvicí a Wi-Fi připojením.

Vybavení hotelu - recepce, restaurace s výbornou domácí kuchyní.

Stravování - snídaně a večeře v hotelové restauraci, obědy v areálu termálního koupaliště, kde je kromě restaurací i mnoho stánků s různými specialitami.

V ceně zájezdu je: Ubytování v hotelu Elenka, doprava zájezdovým autobusem, polopenze - snídaně a večeře formou bufetových (švédských) stolů, delegát CK, pojištění CK proti úpadku.

V ceně zájezdu není: Vstupné do areálu TK, komplexní cestovní pojištění vč. storna - zrušení zájezdu z vážných důvodů, místní popl. 1 € na osobu a noc (platí se na místě). Možnost zapůjčení županu za 5 € na celý pobyt - ceny z roku 2023.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.