STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Wellness hotel Orchidea - balíček pobyt Perfect relax

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Wellness hotel Orchidea - balíček pobyt Perfect relax

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis lokality
Město Velký Meder se nachází v jihovýchodní části Podunajské nížiny, 70 km od Bratislavy směrem na Komárno. Kromě pobytu v areálu Termálních lázní, můžete navštívit v okolí vodní dílo Gabčíkovo (18 km), hlavní město Slovenska Bratislavu (70 km), Dunajskou Stredu (20 km), Komárno (35 km), hlavní město Maďarska Budapešť a tržiště v Györu v Maďarsku.
Popis hotelu
Wellness hotel Orchidea je malý ráj který Vás okouzlí. Nachází se naproti (cca 20m) areálu termálních lázní THERMAL CORVINUS Veľký Meder. Součástí hotelu je SPA & Wellness Hotel Orchidea, který nabízí svým hostům nové pojetí relaxace a odpočinku. Hotelové služby: wellness služby - masáže a procedůry - finská sauna - jacuzzi - solárium - krytý relaxační bazén (10m) - kosmetické služby - uzavřené parkoviště výhradně pro hotelové hosty - 24 hodinová recepce - praní a žehlení prádla - letní terasa - kavárna - úschovna cenných předmětů - restaurace - směnárenské služby v blízkosti Rekreační a rehabilitační zařízení Wellness s teplým bazénem je vybavený masážními tryskami, vířivou lavicí, protiproudem a whirpoolem pro 12 osôb. Navazující část wellness nabídne aroma saunu, finskou saunu, parní lázeň, ochlazovací bazén a tepidárium. Osprchování tropickým deštěm mezi návštěvou jednotlivých kabinek přináší pocit naprostého uvolnění. V letních měsících pro hotelové hosty je plavecký bazén k dispozici od 09:00 do 18:00 - gratis
Strava
snídaně - snídaně formou švédských stolů
Typ ubytování
1,2-4 lůžkové pokoje umístěné v poschodí, koupelna/wc (se sprchovým koutem nebo vanou), TV/SAT, telefon, trezor, fén, připojení na internet, chladnička, balkon nebo terasa. V letním období je hotel klimatizovaný.
Balíček pobyt Perfect relax na 2 noci na osobu zahrnuje
ubytování ve dvoujlůžkovém pokoji polopenze 2 hodinový wellnes svět pro dámu luxusní detoxikace těla pro pána bylinná antistresová masáž 30 minut 1x celodenní vstup ka koupaliště 1x perličková koupel (1 hodina) s koktejlem
Povinný poplatek
možná pobytová taxa